• Krátkometrážní

Pátek třináctého (2009) odpad!

Podobne ako pri remaku THE LAST HOUSE ON THE LEFT alebo TEXAS CHAIN SAW MASSACRE, pôvodná neohrabaná surová verzia rozdupaná nánosom akejsi modernosti a nasmradená nejakým čudným, ťažko definovateľným pachom vyčačkane "namejkapovaného" krváku, absolútne postrádajúceho zvláštnu podmanivosť originálu. Toto naozaj nemusím. TCHM mal aspoň Erica Leerhsen, no toto neobsiahlo nič, čo by ma upútalo. strašný SHIT a súhlas s Obitusom.

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Priblblá a nepodarená "paródia" (alebo čo to je) na Indianu Jonesa, vykvitajúca ešte k tomu do série! Jednotka má jednu výhodu, že nehýri trápnosťou až tak, ako nasledujúce dva diely.

Vřískot (1996)

Z Cravenovej strany dobrá sebareflexívna paródia na slasherový žáner

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

skrátka KULT DESU...prvých 5 minút je vždy fatálnych. HAHA!

Kouzelná školka (1999) (pořad)

Kouzelná školka = moje škôlkárske roky :o)

La cara oculta (2011)

Kam až vedie láska zhustená sobeckosťou? Prvá polka filmu pôsobí ako romantické šuchtanie, okorenené mystickými scénkami navodzujúcich dojem, že Baiz naozaj miluje PSYCHO (kúpeľna), no v polke sa to všetko ukáže ako pripravovanie pôdy na účinný úder...domy v hororoch skrývajú mnohé prekvapenia a nemusí sa jednať zrovna o duchov...

Ze záhrobí (1986)

(Ne)chutné slizké "béčko" s dozvukmi Re-animátora (bohužiaľ, iba s dozvukmi), obsahujúce podstatne viac Gordona, ako Lovecrafta. Inak Jeffrey Combs opäť výborný! Škoda, že som splašil iba dabovanú verziu :-(.

Re-Animátor (1985)

Vymakaná paródia na príbeh H.P.Lovecrafta, v pretransformovanej forme prechovávajúca vysokú kvalitu pôvodného literárneho H.Westa, nenapodobiteľne stvárneného J. Combsom...ten vedátor ani nemohol byť stvárnený lepšie!

Kanibalové (1980)

Film hnusnejší, než špagety s kakaom!