• Rodinný
  • Reality-TV
  • Soutěžní

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Podle mě nejlepší možná československá kombinace moderátorů. Pořad se mi líbil o 3 levely víš než Talentmania, Porota taky dobrá až na někdy moc přehnaného Slávika. Jednoznačně nejúspěšnější ze 4 sérií a nejlepšími výkony, takové už teď podle mě tolik nebývají. Pyco a Prachař to dělali ještě více zábavnější, no prostě bylo to super, sice ne něco úplně legendárního ale bylo to skvělý :)

Croodsovi (2013)

No tak toto mě překvapilo a že příjemně. Prostě mě to jedním slovem bavilo! Nejvíc mě dostal tygr, borec, nejvíc v té vodě. už probíhal jinej děj a já furt měl záchvaty :D Prostě děj to nemělo až tak ale taky byl a docela pěknej. Pěkný momenty střídali úplně luxusní fórky. A velmi dobře zpracované momenty. Na to že to bylo o lidech zpravěku, a dokázali oslovit ne jedno mladé dítě, klobouk dolů! dokázalo to být vtipný, milý a někdy trochu pěkný a emoční zároveň. Zatím mám za 4 hvězdy ale budu uvažovat dosti o 5. čekal jsem nudu ale dost mě to překvapilo

Lokomotiva Tomáš (1984) (seriál)

Taj toto mě nikdy nenadchlo, ani v mládí. Vždy se mi to zdálo prostě jedním slovem nudný, o moc nešlo a nějak mě to nebavilo. Někdy když jsem hodně neměl co dělat, díval jsem se na to, ale i tak mě to moc nenadchlo. Nevyčítal bych nic jiného než nudu, jenže to je docela závažný. Můj názor.

RRRrrrr !!! (2004)

Tak já musím uznat že mě to vůbec nebavilo. nevím jestli to třeba nebylo mou náladou a takhle, viděl jsem to jednou. Ale moc vtipný mi to nepřišlo, a hlavní bylo to že mě to přišlo děsně nudný. nevím jak je to s těma vtípkama, možná jestli ještě najdu odhodlání podívám se, protože mi v ten den nebylo dobře, a něčeho jsem si možná nevšímal. Prostě se mi to ten den ale zdálo nudný a docela dost trapný a přehnaný někdy. Prostě mě to vůbec nenadchlo, ale na odpad to ještě není. Všechno je ale můj názor

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Takže kde bych začal. No asi bych zmínil že se mi zdál asi nejlepší a nezábavnější ze všech dílů Pottera, a to že se mi líbily všechny. A každej má u mě minimálně za 4 hvězdy. Tento se mi ale prostě líbil nejvíc, a možná nevím jak to popsat. Prostě se mi líbí takový ty akčnější typy filmů, což tento rozhodně byl. Rád se dívám na to když dojde k soubojům kouzly, což tady bylo. A dojetí bylo taky super, občas mě něco dosti zamrzelo. Bylo to pro mě hodně emotivní, což určitě za mě plus. Také to bylo celé dobře zpracované a prostě dávám za 5 hvězd

Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (2011) (seriál)

Docela dost slabší jak film. Ale furt se to dá, semtam vtípek připadne i poučení, a docela zábavné mi to příjde, úplně se u toho nenudím. Každopádně to podle mě rozhodně nejsou kvality filmu jak 1, tak 2 což bylo obojí bezvadný. Nepřináší mi to takový vtip a atmosféru a dojetí. Furt se to ale dá takže za 65%