Re: Zero kara hadžimeru isekai seikacu (2016) (seriál)

Neviem či je pravidlom aby sa v 4/5 anime objavil hrdina na ktoreho sa neda pozerat, ale v tomto anime to vyniesli do yýšin že sa to neda ani predstavit. Prvých zopar epizod bol v pohode, tam som ho mal aj celkom rád, v dalšich častiach už som ho tak rad nevidel a asi od 14 epizody som ho znenavidel a nevladzem sa ani pozerat na to čo tam stvara. Chcel som kvôli nemu leavnut cele anime ale nakoniec som to vydrzal hlavne vdaka ostatným aspektom ktore su vynikajúce. Ten hlavný hrdina....ani mu teraz neviem prist na meno...mi ale celkom znechutil celý zážitok z tohto kusku, ktorý mohol dopadnúť celkom inak.

Šinmai maó no testament - Season 1 (2015) (série)

Cenzurovanu verziu som nevidel, takže moje hodnotenie je trošku lepšie pretože necenzurovaná verzia je v pohode, možno to až tými uchylními scenkami prehnali, ale kto by sa stažoval. :-))

Kótecudžó no kabaneri (2016) (seriál)

Po niekoľkých epizodach ma to prestalo baviť, neni to nič strašné, možno by sa dalo povedať že je to aj dobré ale už som videl veľa veci s týmto námetom a tento kúsok nieje o nič lepší. Možno sa sem vratim neskôr ale zatial to neplanujem.

Arrow (2012) (seriál)

V polovici 4 serie som to prestal pozerat, boleli ma z toho oči. Je to proste niečo strašne. Vôbec toho neľutujem že som to nedopozeral a asi ani v buducnosti sa k tomu už asi nedostanem, dúfam. Hadam sa nebudem tak nudit aby som zase zacal pozerat taku sračku ktora sa z toho stala. Za vydarenu 1 a 2 seriu davam 5/10.

Claymore (2007) (seriál)

Ten kto by mi toto anime odporučil by asi neprežil po tom čo by som ho vyobjimal. Určite sa veľmy dlho bude nachadzat mojej topke. Pozrel som si to za asi dva alebo tri dni, ani neviem presne lebo som skoro vôbec nevnímal cas, tak ma to chytilo. Chapem že niekto može mať odlišný názor už iba kvôli prvým epizodam ktore boli take kludnejsie, niekto by mohol povedat až nudne. Mne na tomto anime nevadilo skoro nic. Animacia bola nadpriemerna a tie prvé nudnejsie epizody boli podla mna vynahrade aj s urokmi v dalsich castiach ktore prisli po nich. Posledne epizody ma hrozne stval Raki, som si len prial aby ho ten kôň zhodil a poskakal mu po hlave. Trošku mohol inak zaver skoncit, nehovorim ze som sklamaný, ale prial som si aby to bolo inac zakoncene. Kedže druhej serie sa pravdepodobne uz nedockame tak asi skusim mangu, uvidime.

Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)

Predtým ako som sa dostal k tomuto anime som zacal pozerat Brotherhood ale po niekoľkých castiach som to vzdal, lebo som ani nevedel co sa tam deje, bolo to moc chaoticke na mna. to bolo niekolko rokov dozadu. Casom som niekde na Brotherhood zase natrafil ale povedal som si ze skusim pozriet original a neľutujem. Zhltol som to za niekolko dni a dlho asi na to ani nezabudnem. Trošku mi vadilo že to bolo skoro ako Game of Thrones , pretože mi tam zabili plno obľubených charakterov ako Greed, Lust, Hughes, Martel, Scar .... . To bola asi jedina vec co ma tak trosku mrzela ked som to dopozeral ale inak uzasne anime uz sa tesim ako pojdem Brotherhood pozerat dufam ze uz mi to bude davat zmysel.

Creed (2015)

nostalgie jak sviňa xD 9/10

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Pre mňa to bolo trošku sklamanie, ale ano je to dobrý film. Potešili stare postavy, scény podobne staršim filmom, napr. zničenie tej planety bolo presne také isté ako v epizode IV zničenie hviezdy smrti, ak sa nemilim. Čakal som trochu viac. Je to dobrý film, na zaspominanie alebo odreagovanie ale ak sa v nom začnete čo i len trošku šprtat a zamýšľať sa tak objavite strašne veľa nelogických a nedomyslených vecí. Ja som ich asi viac pokope v jednom filme asi ani nevidel. Ale ako som už napísal, ak to beriete iba ako pokračovanie a chcete videiť stare zname tváre tak určite odporúčam. 8/10

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Keď som odchádzal z kina bol som dosť sklamaný. Čakal som úžasne zakončenie trilogie, ale dostal som len další film ktorý som už asi videl 100x. Jedina dobrá časť filmu je ta s mutantami a za nu dostal film hodnotenie, ale aj tak ešte rozmýšľam že ho znížim. Scenár bol hrozný, každú chvíľu som sa chytal za hlavu a chcel som zabúdnúť to čo som práve počul. Neviem čo robili scenáristi potom čo napisali scenar ale isto si ho po sebe neprečítali, alebo su to jednoducho .......... . Nemám čo pochváliť na tomto filme iba ak už spominanu scenu s mutantami . 5/10

Královská aféra (2012)

Nebolo to zlé, ale pri niektorých scénach som sa až chytal za hlavu a hovoril si že ako môžu byť ľudia tak blbí. takže 5/10