Příšera ze starého Soulu (2023) (seriál)

Námět parádní, ale zpracování tak korejské, až to bolelo.  Tedy možná, kdyby to zkrátili na polovinu, tak v pohodě, takto se to vleklo, jak žížala přes kameny. Hudba hezká, herci někteří super, jiní nic moc. Akce byla, ale byla bezbarvá a nenápaditá. Ta mne zklamání a dvě slabší hvězďule.

Kočičí kouzlo (2021) (seriál)

Kdyby z toho udělali 4 díly, trochu vylepšili efekty a ty holky méně ječely, mohlo to být super čarodějné fantasy pro děti. Takto  to bylo spíše otravné, ale malému synovci se to líbilo, jen mu to přišlo dlouhé.

Žhářka (2022)

Potenciál film měl, hlavní hrdinka dobrá, ale zbytek bída. Škoda.

HollyBlood (2022)

Strašná pitomost s děsnými neherci.

Běsy podle Grimmů - Červená Karkulka (2024) (epizoda) odpad!

V dystopickém světě se jeden psychopat baví zabíjením žen ve virtuální realitě. S Karkulkou to nemá pranic společného. Vizuálně nehezké a nepropracované.

The Kardashians (2022) (pořad) odpad!

Jen v Americe a v dnešním naprosto poťapaném svět, může hejno oplatikovaných slepic, vydělat miliardy dolarů na blbosti puberťáků a otylých hospodyněk, které si koupí každou kravinu, co ty káči propagují.

Aristokratka ve varu (2024)

Film Aristokratka ve varu je výrazně slabší, než jednička. Sice pořád je tam pár vtipných momentů, ale je jich málo. Potenciál trojice zaměstnanců je využit poskrovnu, Tatiana tam pořád jen tak zmateně pobíhá, Čermák to samé. Vlastně nebýt čerstvého "přírustku" v podobě Denisky, tak je to dosti zoufalá nuda. Vondráčkovou na konci jsem zjevně nepochopila. Chtělo to lepší zápletku a více humoru. Ale je fakt, že knihy šly také kvalitativně dolů, takže Vejdělek pracoval s tím, co měl. Za mne průměr.

Vytoč mého agenta (2024) (seriál)

Je to neucelené, děj hodně přeskakuje, nosná linka nejasná. Ale zejména v první půli seriálu je dostatek humorných okamžiků, takže já se dobře bavila. Pak už následuje dosti strmý sešup dolů, například ze situace, kde Langmajer nesnáší Marcinkovou a naopak se dalo vytřískat mnohem více. Tvůrci seriálu měli přidat více humoru, klidně i trochu na hraně a méně sladkobolných rodinných scén, Postavy hlavních aktérů, by si také zasloužily větší hloubku. Ale jinak jako celek lepší, než jsem čekala, takže za mne 50%.