Ďábel přichází (2003) odpad!

Jeden z nejhorších filmů jaké jsem kdy viděl. Bez váhání odpad.

Temný rytíř povstal (2012)

Asi jsem prostě jenom chlap - ale catwoman v upnutém latexovém oblečku už je samo o sobě za 5 hvězdiček. Mimoto ta první scéna kdy se batman vrátí do hry v onom tunelu, jak jen začnou blikat světla a policajt povídá druhému, že teď se má na co těšit.. běhal mi mráz po zádech :)

TPB AFK - Příběh the pirate bay (2013)

Kvalitní a zábavný počin na který je radost koukat. Je to hodně lidské a k zamyšlení. Navíc ti Ajťáci jsou takový pořádný a je vidět že se nebojej :)

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

1. série je velice zvláštní a těžko zařaditelná... Kostra děje sice není nijak originální ale všechny ty jednotlivé detaily z ní dělají hotovou scenáristickou symfonii. Mimoto třeba ten sklep mě nepřestal děsit do poslední minuty posledního dílu, ať jsem se sebevíc přesvědčoval že v něm přece už nic horšího nebude. 80% 2. série je naproti tomu zničehonic striktní horror, co si nehraje na komedii snad ani na vteřinu. Sice zde jsou opravdu extrémně "wtf" pasáže, ale jako celek funguje a některé díly jsou opravdu na zdravý rozum brnkající. 90%

Nedotknutelní (2011)

Tento film se zkrátka musí líbit všem - jinak to snad ani nejde. Vtipný i dojemný :)

Muži v naději (2011)

A mě se to prostě líbilo! Jasně, není to žádný světový biják, ale více než pobaví. Jen se to samozřejmě nesmí brát moc vážně. Kdyby nevěra byla taková "sranda" jako tady...

Sněžní pavouci (2007) (TV film) odpad!

Suveréně jeden z nejhorších filmů co jsem kdy viděl.. Fakt na to nešlo koukat. Radši bych čuměl do zdi.

Nespoutaný Django (2012)

Šel jsem do kina na obyčejný film a odešel jsem s novým oblíbencem a už teď se těším až si ho někdy doma pustím znova. Tarantino, jak ho všichni známe, zase jednou natočil film se skoro stejnou kostrou jakou mají všechny jeho filmy, ale rozhodně tím nezklamal, spíš naopak. Kdybych mohl přidat pomyslnou 6tou hvězdičku, Django by byl jeden z velmi mála filmů, co by jí získal a nejen za dokonalou postavu doktora Schultze.

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Zpracování je fantastické - holt kdo umí, ten umí. Bohužel.. Tím to asi končí. Film mě bavil, ke konci i dojal ale něco tomu setsakramentsky chybělo a nemůžu přijít na to co. Možná větší kus Burtonova srdce, možná trochu víc originality. Overall se jedná o krásně natočený animák pro celou rodinu. A navíc !černobílý!. O páté hvězdičce ale absolutně nemůže být řeč.

Orgie krevetek (2012)

Vraťte mi těch 60 sekund mého života, prosím. Velice "WTF" záležitost.