Ladíme 3 (2017)

Na rozdíl od předchozích dvou snímků tento byl o hodně lepší. Lepší výběr písní a dočkali jsme se i někoho z branže - DJ Khaled příjemně zpestřil dějovou linii. O dost legračnější pojetí a super ukončení trilogie. / režie 70% / scénář 75% / kamera 99% / hudba 98% / herecké výkony 60% / napětí --% / střih 85% / kostýmy, masky 90% / // celkové hodnocení 95% // (viděno: kino)

Kong: Ostrov lebek (2017)

Podle žánru akční, jsme se moc akce nedočkali. Dobrá polovina filmu byla spíš více legrační, než aby film obsahoval vůbec nějaké prvky akce. Občasné napětí bylo znát, scénář byl v některých ohledech dost odfláknutý a na minutáž o dvou hodinách mohl být více propracovaný. Hlavním důvodem pro 5* je výborně zpracovaná hudba, která provází celý film a vstupuje vždy v pravou chvíli, kdy ji divák, jako já očekává. Zážitek ve 2D průměrný, ve 3D se dá očekávat větší. / režie 80% / scénář 30% / kamera 95% / hudba 98% / herecké výkony 70% / napětí 60% / střih 85% / kostýmy, masky 90% / // celkové hodnocení 90% // (viděno: kino)

Kolonie (2015)

Očekávání bylo poněkud jiné. Musím, ale říci, že mne nakonec příběh příjemně překvapil, podle názvu a fotek si většinou dělám prvotní přehled o filmu, a jestli má vůbec cenu se na něj koukat či za něj dokonce zaplatit vstupenku do kina. U tohoto filmu bych asi neváhal. Někdo může říci, že to bylo o ničem, ano bylo když si to člověk vezme celkově, nic moc jsme se nedozvěděli, ale děj byl podle mého napínavý a poutavý. Navíc spojením s pravdivým příběhem dělá film o to důraznější. / režie 85% / scénář 85% / hudba 95% / herecké výkony 85% / napětí 80% / // celkové hodnocení 95% // (viděno: internet)

Fotky zítřka (2014)

Dalo by se říct, že film byl o ničem, ale nakonec začal být od poloviny poutavý a měl zajímaví děj.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Takový truhý Titanic... / režie 95% / scénář 100% / hudba 100% / herecké výkony 95% / napětí 95% / akce -% / // celkové hodnocení 95% // (viděno: int. - online)

Úsvit planety opic (2014)

Po shlédnutí všech trailerů jsem usoudil, že tento film za vidění určitě stojí. Začátek byl hezky pozvolný. Očekával jsem možná trochu víc. Hezký filmoví zážitek. Doporučuji. / režie 100% / scénář 100% / hudba 85% / herecké výkony 95% / napětí 95% / akce 85% / // celkové hodnocení 95% // (viděno: kino - EN, CZ titulky, 2D)

Kameňák 4 (2013)

/ režie 60% / scénář 75% / hudba 90% / herecké výkony 75% / napětí -% / akce -% / // celkové hodnocení 85% // (viděno: int. - stažený)

Pařba na třetí (2013)

/ režie 80% / scénář 60% / hudba 80% / herecké výkony 70% / napětí 30% / akce 20% / // celkové hodnocení 35% // (viděno: int. - stažený)

Pařba ve Vegas (2009)

/ režie 90% / scénář 90% / hudba 90% / herecké výkony 95% / napětí 40% / akce 40% / // celkové hodnocení 95% // (viděno: Tv)

Katy Perry feat. Juicy J - Dark Horse (2014) (hudební videoklip)

To jsem nevěděl, že už se na ČSFD.cz umisťují i videoklipy zpěváků a zpěvaček ... aby tu zachvili nebylo celé YouTube.