• Krátkometrážní

Lovefield (2008)

Tak tohle mě dostalo :-) Pecka nápad pane Ratthe :-)

The Whistler (2013)

Atmosférická pecka s dokonale zvolenou hudbou a ptačím "zpěvem" . Za sebe říkám, že mě hodněkrát více děsí to, co není pořádně vidět (a může pracovat představivost) než monstrum které se ukáže v plné parádě, ale je k smíchu. Zde platí možnost a) moc toho vidět není, ale mrazí z toho dokonale. Ještě dnes si pořídím krmítko a stanu se ptačím kamarádem dřív, než mě navštíví jejich "král" .

Skypemare (2013)

I když jsem pointu uhodl, nemůžu říci, že by mi to zkazilo zážitek z velmi povedeného kraťasu s parádní atmosférou :-) Doporučuji všem.

Charlieho farma (2014)

Ano, ano já vím nadhodnotil jsem to jako hrom ALE když Charlie byl fakt boží !!! Taková úžasná gigantická psycho verze nasteroidovaného Santa Clause z Austrálie. Akorát outfit santovsky nevypadal, ale jinak podoba s EVIL SANTOU dokonalá. A jak ho ty vraždy bavily. On si to prostě naprosto užíval, každého rasil jiným způsobem, s některýma si vyloženě pohrál a člověk mu nemohl nefandit. Konečně pořádné nadšení zabijáka při výkonu práce a konečně někdo dokázal zjistit, do jakých filmů se hodí gigant Nathan Jones. A že je to strašlivej pořez když i bejvalej Jason, Kane Hodder, je minimálně o půl hlavy menší, možná o víc. Kdo doufá, že si ve filmu poměřej síly, tak ten se dočká a jak to dopadne to už zjistěte sami já jdu zatím netrpělivě vyhlížet další spolupráci Suna a Jonese která je datovaná na rok 2016. PS : Takovéhoto KILLERA potřeboval včerejší film Lost after dark !!!

Lost After Dark (2015)

Průměr po všech stránkách ALE za co musím, stejně jako i další zde, dát veliké plus je fakt, že v tomto snímku se absolutně nejede podle zavedené šablony kdo kdy zaklepe bačkorama. Takže jsem s potěšením sledoval, jak studentíci padají jeden po druhém ve velmi překvapivém pořadí. Jinak dům byl správně ponurý, Robert Patrick mě pobavil, ale bohužel kanibal sám o sobě moc strašidelně ani nebezpečně nevypadal - U nás v Děčíně u hlavního nádraží máme jemu podobných dvanáct do tuctu a klidně kolem nich po večerech chodíme...Takže v killerovi, kterému bych já osobně šel dát z lítosti dvacku na pivo, vidím asi největší kámen úrazu. Jinak ale slušné dílo na jedno zhlédnutí.

Znamení vlkodlaka (1968)

První polovina filmu je ucházející, ale nemohl jsem se ubránit lehkému zklamání. Postava vlkodlaka zde působí občas bohužel totiž lehce komicky (ne maskou, ale chováním) . Ovšem od chvíle kdy se na scénu dostane doktor Michel tak jsem si film už mohl jen a pouze užívat. Tak skvěle zahraného upíra (to není spoiler dojde vám to do pěti minut co je na scéně) jsem už dlouho neviděl. Opravdu herec působil vznešeně, noblesně a zároveň ďábelsky. Třešničkou na dortu byla Dyanik Zurakowska, protože tak krásnou ženu jsem také dlouho neviděl a lituji, že v tomto filmu nejsou nahé scény (kecám :-D ) . Hudební doprovod skvěle podtrhuje atmosféru a já se zase jednou bavil.

Noc vlkodlaka (1981)

Co mi tu chybělo? Absolutně nic. Kromě vlkodlaka jsem dostal Čachtickou paní, sexy upírky a jako speciální bonus jednu zombie. Atmosféra dýchá ze všech stran, herci hrají více než dobře, hudební doprovod se povedl, napínavých scén je několik prostě ze všech stran povedený gotický horor. Paul Naschy mě více než mile překvapil a je na čase dohnat filmy, které jsem s ním jako s vlkodlakem neviděl. A že jich je dost :-) PS : Stejně ty staré chlupárny dávají (až na vyjímky) těm novým hrozivě na frak. Tehdá se to prostě umělo a Španělé opět nezklamali.

Striptérky vs. Vlkodlaci (2012)

Striptérky mám rád, vlkodlaky miluju a tento film skoro až nesnáším. Vlkodlaci mají skvělej look - něco mezi zmutovanou krysou a křečkem. Striptérky se snaží být drsné až to bolí a zachraňují to tím, že ukazují co jim příroda a silikon nadělily. Vtipné scénky Vám mohu hned vyjmenovat, ani to nebude moc dlouho trvat - žádné nejsou. Brutalita je na úrovni gumových končetin s trochou kečupu a cca dvou kil vinných klobás. Postřehy ze snímku - Zjistil jsem, že vlkodlak s papírovým pytlem na hlavě, vypadá děsivěji než bez něj. Boxovací pytel se dá udělat z mrtvého vlkodlaka, zabaleného v koberci. Ve filmu hrál dvojník Pavla Lišky. Když máte chuť na sendvič a dojde Vám salám nepropadejte panice, dá se nahradit lidskou rukou.

There's No Such Thing (2010)

Nechápu, co na tom kdo nechápe :-D George to trefil přesně, stačí nekoukat na film tzv. černobíle...Palec hore pro mamku. Muselo to pro ní být celkem psychicky náročné, každopádně měla koupit postel bez nožiček a měla by klid.