Simpsonovi (1989) (seriál)

Jak to říct a neurazit. Je to celkem fajn seriál, ale hrozně poučnej a výchovnej. Všechno dělej jako největší posera, protože tak je to správně...no, ale v životě to holt funguje obráceně.

Hledači pokladů na aukcích (2010) (pořad)

Super seriál, ale za obě varianty překladu by si překladatelé měli naliskat. Správně to je totiž Lovci aukcí.

Gangy New Yorku (2002) odpad!

Totální nuda, která má pouze dobrej začátek. Prvních asi 30 minut je koukatelných, ale pak nastane již zmíněná dvouhodinová nuda. Konec je totálně zabitej. Čekáte epic battle mezi dvěmi hlavními postavami a ono nic.

Vesnice (2004) odpad!

Větší pí**vinu jsem v životě neviděl!!!

Vařte jako šéf! (2013) (pořad)

Nejvíc mě tam vyloženě sr**y ty 3 nemehla. By mě zajímalo, z čeho na konkursu vybírali. Asi nemuseli vybrat absolutně nesympatický držky, který navíc o vaření neví ani ***** a ani to vlastně neumí. Abych nekřivdil, tak občas ten Allah Akbar v turbanu něco věděl. Mnohem lepší by to bylo, kdyby tam byl Zdenda sám. Za mě těžká nuda.

Barvy moci (1998) odpad!

Neskutečně nudná hovadina o tom, že guvernérovi pomocníčci, kteří mu zajišťují kampaň, jsou 100x chytřejší než on a voliči 100x blbější než on.

Warrior Assassin (2014) odpad!

Plus: Yuen Biao (hlavní mnich). Mínus: Choreografie soubojů a všechno ostatní.

Univerzální voják 4: Odplata (2012) odpad!

Jednička byla super, dvojka se dala, trojku jsem jenom projel, ale tohle byl mega shit...holt JCVD už teď hraje jenom v samých kravinách... Zlatý starý filmy jako např: Bloodsport a Kickboxer :-) Bohužel v tom hraje i Scott, kterej teď taky vymetá kdejakou blbost (kromě Undisputed) ;-)

13. komnata - 13. komnata Romana Vaňka (2012) (epizoda) odpad!

Čekal jsem, že to bude něco o jeho životě. Např. Jak začínal kuchařskou kariéru, Jak se poznal se Zdeňkem Pohlreichem, atd. Ale rozhodně jsem nečekal, že tam celou dobu budou žvanit o tom, co má kolem očí :-/ Mám pocit, ze si z paní reportérky potom už dělal pr***...no...ani se mu nedivím :-D