• Fantasy

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Dobré hlášky (žádná novinka, dyť podobné aj lepší jsou i v předchozích dílech)... No nepochopím, když po originální a fakt výborné Době ledové (1) musejí tvůrci "vymyslet" další díl a další (...), až tu přes Oblevu a ne moc promyšlený Úsvit dinosaurů (retardace...) najednou nějaká Země v pohybu.... (?) z toho jsem fakt v "pohybu" :D

Zápisník jedné lásky (2004)

Zajimavý příběh, který citově zasáhne, pobaví, ale i rozpláče. Od tohoto filmu jsem nic extra zvláštního neočekávala, tudíž během koukání na onen film a hlavně na konci příběhu jsem byla mile překvapena. Palec nahoru :)

Záměna (2010)

Dobré na dny, kdy se chce člověk v poklidu duše zasmát aniž by musel nějak moc přemýšlet nad logikou tam toho a onoho :) Toť průměr, na který se dá koukat pořád

Bídníci (2012)

Tohle byli první Bídníci, který jsem viděla celý, a který mě neuspali. Nadchli mě zejména svými více než jen výbornými hereckými a pěveckými výkony Hugh Jackman, Russell Crow a nejúchvatnější byla Anne Hathaway. Nebýt to natočené jako muzikál, tak dramatické scény by nevyzařovaly takovou bezmoc, kdyby to bylo natočeno jenom jako klasický mluvený film... Doporučuji všem

Babovřesky (2013) odpad!

Nebaví vás u filmu složitě přemýšlet a chcete se jenom nelogicky tlemit, "retardovaným" scénám a rádoby vtipům?... Tak tohle může být pro vás jako dělané... Podle mého, dělat z jihočechů retardický a pověrčivý hňupy, to už tady Troška předvedl v jiné v jeho rádoby komedii.