Patriot (2000)

Super akčňák kde se hodně střílí a když se kecá tak to jde snést a pak už zase hurá krev stříká až do stropu.Já v tom jádro pudla nehledal takže kdž nevim co z volným časem tak se mrknu jak Mad Max masakruje pro jednou sekerkou a mušketou.

Tábor tygrů (2000)

Velmi zajímavá smíchanina FMJ a možná snímku Vlasi????? Kždopádně stojí za zhlédnutí

Odpadlík (1992) (seriál)

tak jako děcko sem tohle nezemsky žral a možna je to důvod proč mám dnes dlouhé vlasy kérky a miluju Harleye:-D:-D:-D ovšem je pravda že vidět to dnes je trochu utrpení................

Dexter (2006) (seriál)

Už během druhé serie mě to přestalo bavit tretí byla ztrátou času málo vraždění moc vomáčky předvídatelný děj.....nejak mě to nechytlo první serie jasných pět,druhá tři a zblitek bohužel vo ničem.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

RECESEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE a taky nechci aby si mě Chuck našel:-D

Cyborg (1989)

tak tohle bylo véééééélký sklamání mam rad B akčňáky a postapo filmy ale tohle teda......

Legionář (1998)

Rozhodne nejlepší film s JCVD rozhodne srovnatelný s pochoduj nebo zemři

Hra o trůny (2011) (seriál)

bohužel sem nejdříve četl a až potom viděl......kde se tam sakra vzali ty homoušove???? sakra 5.tej dil třetí řady za mnou a mam chuť napalit odpad treti kniha byla rozhodne tím nejlepším ale serial se s tim nak neumí poprat pět dílu a v poctatě o ničem.....plus nejhorsi sěrmířskej souboj všech dob mezi Jaime Lanisterem a Brien.