Revoluce (2012) (seriál)

Nejhorší nejnesimpatičtější představitelka hl. role málo kdo z hercuů vůbec ví jak používat zbraň (aď už se jedna o luk M4 mušketu nebo cokoliv držej to jak pana čuráka) ale bohužel je málo filmů a seriálů na postapo téma které mám rád takže to sleduju a budu asi sledovat i nadále:-)

Nico - víc než zákon (1988)

Proboha Seagal vážně neumí hrát!!!!!!!Zato v těchto raných filme předvádí skutečné techniky bojového umění(narozdíl od svích pozdějších slátanin) a jako milovník akčních filmů nemohu hodnotit jinak.

Prosíme přetočte (2008)

Jak může mít tak geniální film tady tak málo procent????Pět musím dát už z principu......

Con Air (1997)

NESNÁŠÍM Nicolase Cage ale u tohodle filmu mu musím zatleskat fakt sem se bavil.

Komando postradatelných (2012)

Za málo prachů málo muziky Ch.Slater už by měl to herectví vzdát nedá se na to koukat dvě hvězdy za Beana a Rhamese. Jo a hl.zaporákovi sem toho super agena taky nežral.......

Max Payne (2008)

Jak se mohlo z akční hry kde Max Payne nesundá prsty ze spouští stát takováhle nudná záležitost????????

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Jeden z nejgenialnějších seriálů vůbec.......Herci z filmů Kevina Smithe,geniální humor.....jen škoda že po 4S ukonceno PS: Jeď televizní Time Stacku:-D