Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Tak , za sebou mám všetkých 100 častí, dalšia sa už vraj nechystá takže sa môžem vyjadriť. Prvé , skuškové diely ma ihneď chytili a vtiahli do seriálu . Síce to musel ťahať Charlie vlastne úplne sám ale postupom času si to scenáristi uvedomili a dali priestor aj ostatným postavám hlavne Seanovi , Jordan a Charlieho pacientom. Mrzí ma , že zo seriálu zmizla Charlieho žena, dcéra a vlastne aj sused. Niekde v strede seriálu to už poriadne šlapalo a dvojka Sean-Charlie sa mi naozaj pozdávala. Lenže každý seriál musí napredovať a to sa tu bohužial nestane . Čakal som kedy sa konečne niečo zamotá , čakal som na nejaký vývin postáv ale ten neprišiel. Postupom času už máte pocit ako keby ste pozerali jeden a ten istý príbeh a začne vás to nudiť . Posledné diely už ani nemajú logiku , a osobne mi už ani neprišli vtipné. Moje hodnotenie prešlo postupne od 5 hviezdičiek až ku trom . Dúfal som ,že finále ma prinúti predsa len jednu hviezdičku pridať ale nestalo sa . Škoda. Každopádne dúfam , že toto nieje posledné dielo na ktorom sa podielal Charlie Sheen ako sa pred začiatkom seriálu hovorilo . WARNING! NEPOZERAŤ SO SLOVENSKÝM DABINGOM !

Paranormal Activity: Prokletí (2014)

"Oscar , čo si tam robil ? nič ! " (runs away) S horrorom to nemá nič spoločné , pár ľakačiek je celkom vpohode ale o nejakej atmosfére a strachu sa nedá ani hovoriť. Ak by som to pozeral sám s pocitom , že sa idem báť asi by som bol sklamaný ale pozerať to s kamarátom je neuveriteľná sranda. 2 hviezdičky za to že som sa smial skoro celý film napriek tomu že to (asi) nemal byť zámer filmu .