Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)

Znáte ten pocit (např.z GoT) když si vytvoříte sympatie k určité postavě a najednou umře ? Můžete se ho přinést i sem. Všechno funguje, tak jak má. Příběh, animace, tuny krve, ještě více soubojů, skvělé postavy + super 1. opening (ty další už nemají na jeho kvality). Ale přece jen se na tomto anime najde mínus -> jak to,že ještě není další řada !! Po zhlédnutí posledního dílu (počkejte na závěrečné titulky) se jí už nemohu dočkat. Attack on Titan se řadí mezi moje oblíbené anime. První řadu jsem zkoukl jedním dechem. Oblíbené postavy : Levi alias Mr. Clean, Mikasa

Bojovník (2015)

Tak Bojovník mi neskutečně sednul. Dlouho jsem hledal nějaký sportovní film. Na Bojovníka jsem narazil náhodou a jsem za to rád. Čekal jsem čistokrevný film o boxu. OMYL ! To co se z toho vyklubalo bylo super ! Jake Gyllenhaal skvělej bouchač. Hned si našel moje sympatie. Ale celkově herecké obsazení je skvěle ( Rachel McAdams, Forest Whitaker ....) . A skvělý soundtrack od Eminema ! Nedokážu se ho nabažit. Film přišel automatiky mezi mojí TOP 10. Ponaučení : Nikdy se nevzdávat a bojovat dál !

Another (2012) (seriál)

!!! SPOILER ALERT !!! Takový jatka jsem nečekal. Toto anime si dokáže udržet napětí až do posledního dílu. Nedá se odhadnout kdo je ten navíc. Po zhlédnutí tohoto anime nejsou deštníky a výtahy zrovna moji nejlepší kamarádi. Rozhodně doporučuji. 5*.

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Nechápu jak jsem to mohl odkládat tak dlouho ! Říkal jsem si, že těch dílů je moc a že si to nedokáže udržet moji pozornost. Nikdy jsem se tak nemýlil ! Skvěle vykreslené postavy. Neskutečný počet zvratů (L vs. Light).Po každým dílu jsem čuměl s otevřenou pusou a automaticky jsem musel zhlídnout další díly. I opening super ! Momentálně moje nejoblíbenější anime. Anime, které dokázalo předčit Attack on Titan. Prostě jasných 5 * ! Team KIRA ! Oblíbené postavy : Light, Ryuk

Sword Art Online (2012) (seriál)

Pro mě jako pro hráče bylo toto anime povinností. Myšlenka hry kterou hrajete sami za sebe je skvělá. Rád bych jí zažil, ale prosím bez té druhé strany mince. Ta spočívá v tom, že když umřete ve hře umřete i v realitě. Welcome to the new Hunger Games ! O příběh je postaráno. A ta hudba co je použita při bojích :3 ! HUSINA ! I openingy jsou skvělé. Hlavně od Eir Aoi - Ignite. Poslouchám do teď. Doporučuji. 5*. Oblíbené postavy : Asuna, Kirito

Počátek (2010)

Tak tenhle film je zatím to nejlepší co jsem měl možnost vidět. 148 minut uteklo jako voda. Skvělá myšlenka a ten konec ! Klaním se MR. Nolane, klaním ! TOP 1.