Letecké katastrofy (2003) (seriál)

Pro mě pravděpodobně nejlepší dokumentární seriál, jaký jsem kdy viděl. Hlavní důvod je pro mě ten, že se jedná o letadla a vůbec o dopravu, ve chvílích mého enormního zájmu o leteckou dopravu neexistoval lepší pořad. Tyto chvíle nastaly odhadem v mých 9/10 a 12/13 letech, tedy už to zas nějaký ten čas je. Mnohem více mi vyhovují díly, ve kterých z havárie vyvázne výrazný počet pasážerů, než ty nehody se 100% a vyšší úmrtností. Proto jsem také ty šťastnější viděl vícekrát, než ty tragické. Doufám, že se s novou sérií krom NGC vytasí taky i ČT, budu jenom rád :)

Za zvuků hudby (1965)

Já teda nevím, jo, ale přijde mi to tak neskutečně blbý a dementní, že to ani víc nejde. Navíc tam zpívají přesně to, co mě absolutně nezajímá a spíš mi to ničí život. Pochválil bych tak maximálně samotný Salzburg a okolí, jinak lehké zvracení...buď neumím docenit kvalitu, nebo mi to prostě vůbec nesedlo.

Kytice (2000)

Toto už bylo oproti Máji pozorovatelné mnohem, mnohem líp. Ale pořád mi to nepřijde jako něco fantastického, spíš příjemné zpestření školní výuky, sám bych na to asi nečuměl. V určitých pasážích mi to i trošku nahánělo strach, v jiných nastrašovalo háňku a tak. Takže 3* a :*

Máj (2008)

Co to bylo za sračku tohle? (Kromě teho že obří) Jako dívat se na to a to ještě kvůli tomu ústavu, tak to jako tak teda to teda ne jako. Ta němá žena mne neskutečně iritovala a vůbec jsem z toho bylo kompletně ziritován...oproti Kytičce něco strašnýho.

Nezastavitelný (2010)

Ač jsem věděl, že to musí skončit nejlépe jak to jde, tak to byla moc príma podívaná, vláček mi ke štěstí stačil a taky to pěkně natočili...aspoň se mi to tak zdálo, ale podle mých poměrů je pěkně natočené vše, takže to ztrácí smysl a celá tato věta je tu zbytečně, bohužel. No prostě to přeplnilo má očekávání a ty dva (Pis Chrine & Washzel Denington) mám z ničeho nic hrozně rád, už je to tak...

Nespoutaný Django (2012)

Nu, čekal jsem od teho trošku více, ale ne ze všeho musím být hotov...za nejlepší, co jsem ve filmu spatřil, považuji Dionarda LeCapria a neustále obemílání "nigga, nigga...", jinak samotný příběh mě jaksi nezaujal, tahle filmografie není pro mě. A té krve taky mohlo být trošililinku míň, no, ale ať si to tam strká, když se mu to líbí. Já se mu na to příště vyseru nebo co...ale jakože na 4* to po celkovém zhodnocení je, ovšem ne na opakované sledování.

Dobrý ročník (2006)

Tak tohle je jeden z nejmilejších filmů které jsem doposud poznal. Asi si ho budu pouštět velmi často, a to pro zklidnění ducha, už se mi to jednou osvědčilo. Navíc mi vyhovuje i využitý styl humoru a vůbec celé prostředí filmu je famózní. A jak jsem již zmínil, na rozdíl od mnoha jiných snímků tento lze sledovat dokola a dokola, ale taky by se to nemělo přehánět...určitě by film velmi rychle ztratil své kouzlo, které jiné počiny ztrácejí již během prvního sledování.