Vratné lahve (2007)

Bylo to skutečně velmi pěkné! Zdeněk Svěrák byl samozřejmě upe nejvíc, škoda jen, že s jeho Cimrmanovskými partnery proběhly pouze dvě scény, mohlo tam toho býti klidně víc. Jinak to bylo chvílemi smutné, více chvílemi veselé a zábavné, především s tím malým stvořením byla zábava. Co dalšího bylo pro mě velmi potěšující, tak to byly vláčky pod okny. D8le mne překvapilo, že někteří mě mně nesympatičtí čeští herci zde vystupovali velmi sympaticky, a tím myslím především pány Budaře'n'Macháčka (vlastně už nikoho jiného). Výsledný dojem je za 5*, byl to vynikající ! :)

Podfu(c)k (2000)

Já už mám v každým filmu ze začátku naprostej bordel. A docela se mi to nelíbí, že mi takto naznačují, jaký jsem kretén. Ale jinak to bylo samozřejmě vynikající, bavil jsem se vším tím svinstvem a hlavně Bradem Pittem, kvůi němu jsem se na to taky koukal, a nakonec se ukázal jako ten upe nejvíc, což bylo nejvíc. Akorát ty "pese" zkopíroval ode mě, a za to má určitě víc palců nahoru než to vůbec jde :)

jOBS (2013)

Jobs je úplně jiný než já (tím končím kopírování) Nevěděl jsem, že o něm nic nevím, tak jsem se aspoň trošku dozvěděl. Přišlo mi zvláštní, jak film vzhledem k celkem dlouhé metráži rychle uběhl, aniž bych zaregistroval nějak mnoho výrazných momentů a vůbec nějakých momentů. Ale jinak jsem se trošku poučil a možná i pobavil, to už sám nevím.

Ulovit miliardáře (2009)

Bylo to strašný, to jo. Ale možná to i bylo dobře. Já nikdy z takového filmu moc nezvracím (viz. Kameňák, ač prý srovnávat tohle s Kameňákem je jako...), takže i když to bylo velmi hloupoučké, podivné, hloupoučké a podivné, tak se to dalo snést. Stačilo ignorovat četnou debilitu, kterou tvořilo dámské zastoupení,a hned to šlo líp. (3/300)

Stezka svobody (2011)

Nebylo to zas tak špatné, ale neustále se opakující stejná hudba a taková ta kokotina červená stály za svini. Příběhy ok, mluviče jsem si nevšiml, kvůli vyčerpání jsem i chvíli spal a spoustu dalšího by se k tymu mohlo říci. V blízké době shodím rating o hvězdu dolů (hotovo), protože zas tak dobré to teda nebylo ani trochu...

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

V podstatě je to jakoby prostě nejlepší věc na světě, takže tak.

Dannyho parťáci 2 (2004)

Já většinu filmu vůbec nevěděl, co se děje, protože než jsem stihl zjistit, že probíhá dialog, už tam mezitím byly další 4 či 55959, záleží na pořadí. Aspoň, že mi to na konci trošku objasnili chytrolíni, tedy proběhlo to naopak jakou u jedničky, kde jsem většinu filmu stíhal a konec jsem ztratil...tady se mi aspoň díky tomu konci povedlo částečně zjistit, co se stalo a o co šlo :) A líbilo se mi, jak někdo hraje někoho, kdo musí pak hrát toho původního někoho a zničehonic je tam k tomu ještě někdo, kdo hraje sám sebe a je to celé velmi zábavné, chi, chi. S hodnocením oproti jedniččce nemůžu jít níže o víc než jeden stupeň.

Volný pád (1993)

Juj, to byla švanda! Teda až na ten konec, to už tak legrační nebylo. Možná mne ten film měl spíše nějak duševně zasáhnout, ale dneska to nějak nešlo :/ ... nevadí. Radši jsem se u toho zasmál vole, než abych plakal o 135...pobavilo.

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Kdysi jsem z toho 2/3 viděl a nedávno jsem si na ten film vzpomněl. Tak proč se na něj pak taky nepodívat, že? Žánrově úplně mimo mně, ale to jsem věděl a tudíž mi to nevadilo. Nu...nic poklidného a milého to nebylo, odporností se taky dost našlo (obzvlášť ta transformace z maminky s knoflíky do nějakého kovového pavouka stála za to (y)). Každý "člověk" tam vypadal všemožně, ale ne jako člověk (to v hraných filmech až na pár výjimek nehrozí). Jsem vděčný za šťastné a veselé konec, bez něho by to bylo jemně na sviňu, ale tak nějak jsem doufal, že takový film zle dopadnout nemůže. Hudbička mne párkrát zaujmula a kamernictví též. Takže jakože docela jakože jako cool.