Nedotknutelní (2011)

Tenhle kousek se povedl neskutečně .A pokud nikdo nepochopil podstatu tohoto díla tak už nevím .

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Poutavý příběh občas sice má slabší chvilky ale nakonec vás zase strhne zpět .Nejlépe však vystihuje film jeho název.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Tohle je geniální samo o sobě natočit celý poutaví film a to jen v jedné místnosti ,a 12 muži tomu se říká umění .

Patti Cake$: Cesta za slávou (2017)

Tohle vypadalo jako by to natočil fanoušek repu, ale který nemá zkušenosti s filme ani vybavení na natáčení. A herce si dal z řad svých kamarádů co neumí hrát a pak to náhodou někdo odvisílal.

Korunovační klenoty (2011)

Velmi pěkný film ,kde celou dobu udržíte pozornost díky poutavému vyprávění.Jinak se mi zase potvrdilo že Švédové umí točit velmi zajímavé a poutavé filmy . Je tak dál .

Spawn (1997)

Strašný a že mě většinou tyhle věci baví.

Hercules (2014)

Jeden velkej efekt ale na druhou stranu žijeme v 21.stoleti a době kdy bez efektu neuděláte ani fotku tak nemůžu vyčítat filmu že používají digitální efekty .Nakonec se jim to celkem povedlo byly tam místa trochu horší ale to se najde všude.

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Suprově udělanej seriál na zasmání s dnes už známími herci v době kdy známí nebyly .

Grimsby (2016)

I když sem se tomuhle dlouho vyhýbal tak sem si to nakonec pustil ,a musím říct že to nebylo tak hrozné jak sem čekal .Dokonce jsem se i místy dobře bavil .