Boy Kills World (2023) odpad!

Další zbordelená šaškárna asijského typu. Ještě horší debilita, než jsem očekával. ⬇️ 4%

The Last Stop in Yuma County (2023)

Spousta protahovaček, zpomalených záběrů, prostojů a nudy. Jen chvilka zábavy. Taková spíše divadelní hra než film. ↘️ 35%

Atlas (2024)

Další animovaný bordel v asijském stylu a nechybělo ani nezbytné šavlování. Spíš to bylo jako koukat, jak někdo hraje hru a sem do toho kecá Lopez. Velikost jejího pozadí viditelného na konci filmu mi nahnala husí kůži. ➡️ 43%

Catch Me a Killer (2024) (seriál)

Místňáci se mordují jako na běžícím páse a jakási anorektická paní, taková chodící kouřící reklama na rakovinu, policii profiluje pachatele a pak se je snaží rozkecat, aby se přiznali. Ta paní většinu doby buď kouří nebo se tváří, jako by jí právě umřelo štěňátko. Je dost nevýrazná a, protože na ní celý seriál stojí, je i ten dost slabý, nemastný, neslaný. Aspoň, že díly jsou krátké a dá se přeskakovat. ↘️ 13%

Svatá (2024) (TV film) odpad!

Komorní konverzačka o staré manipulativní lhářce se sklony k exhibicionismu. Filmem jsem se proklikal velmi rychle, nenašel jsem nic, co by mě tam zaujalo. S úctou k paní Bohdalové oceňuji, že to ještě zvládla, dívat se na to ale nedalo. ⬇️ 5%

Hors saison (2022) (seriál) odpad!

To se nedá. ⬇️ 2%

Stopař (2024) (seriál) odpad!

Velmi hloupoučký a povrchní seriálek. Všechny potřebné informace padají z nebe nebo vznikají záhadně bleskovou "logikou" v mysli hlavního hrdiny či otřele zjednodušeným přičiněním některého z jeho groteskních pomocníků. Při vypnutém mozku lze doporučit nenáročným spotřebitelům jako kulisu k vaření, žehlení či věšení prádla. ⬇️ 8%

Vraždy v Pembrokshire (2021) (seriál)

Velmi málo výživná minisérie, jejíž obsah by se s přehledem a rezervou vešel celý do jedné 40minutové i tak podprůměrné epizody. ↘️ 13%

Safe House (2015) (seriál) odpad!

Skoro jsem se unudil k smrti už během prvních 5 minut. Ale poctivě jsem to proklikal až do konce v naději, že to někdy konečně začne. Nezačlo. No, asi tak 90 až 95% stopáže jsou samé prostoje a ten malý zbytek je jen nudné drámíčko. Protože pachatel byl dostatečně pitomý, přál jsem si ve skrytu duše, aby popadl třeba sekyru a motorovou pilu, a tu otravnou rodinku rozebral pěkně postaru na malé kousky. To se mi splnilo z 0%. Až do konce to vydrželo být stejně příšerně nudné jako po celou dobu. ⬇️ 4%

Časové pásmo bylo změněno