Kritika budoucnosti (2021) (pořad)

"Osmibitová" hudba mě vytáčí, to je pravé peklo. Po shlédnutí všech dílů jsem si na ni zvykl, ale pořád se mi nelíbí. Obsah dobrý, ale dost krátké na tak široké témata. Hodnocení: 60/100.

1. MISE - Netopýr (2021) (epizoda)

V pohodě díl, Němec zase hláškuje jako ze začátku. Údržbář brutální týpek by se jim hodil do toho projektu.

1. MISE - Danajský dar (2021) (epizoda)

Dle mého slabší díl. Co se týče předchozích komentářů - tady nejde o to, že by ten "flákanec" nezasloužil a ani o to, že by to Hof třeba taky udělal, ale o to že správný "vojákodoktor" musí mít pod kontrolou emoce aby v boji neudělal kravinu, která by ohrozila bud sebe nebo i ostatní. Proto to taky dopadlo jak to dopadlo. Případ nastávajících rodičů zajímavý a nepravděpodobný jak tam zmiňují, ale možný.

Princezna zakletá v čase (2020)

Tak tahle pohádka se náramně povedla. Je to nápadité, vtipné a v závěru i docela akční. Jsou zde i fantasy prvky což asi není nic překvapivého. Herci hrají dobře a většinu jsem jich dokonce znal. Jako všude i zde výrazně "starší" herci hrají "mladé", ale to zas tak důležité není. Hodnocení: 88/100.

1. MISE - Štvanice (2021) (epizoda)

"COVID" dorazil už i do seriálu i když jen naoko. Jasně jde o cvičení, ale nevím jestli je reálné aby ve 3 lidech něco takového vyšetřili i když je potencionální epidemiologická situace na začátku. Rozhodně to ale bylo zajímavé. K případu, nevím jak se dezinfikuje kytara, ale tak dejme tomu.

Rozpolcený (2016)

Zajímavý film, který rozhodně vede k zamyšlení jak, že to ten náš mozek vlastně funguje. Jak moc to je reálné nechám na rozhodnutí každého. Uvidím jaké bude "pokračování". Hodnocení: 68/100.

1. MISE - Osudová chyba (2021) (epizoda)

Přidání dítěte do seriálu dochází k vtipným situacím, ale obsahově prázdným čili zbytečným. "Starej tata" typický příklad nejdu k doktorovi ani s hlavou pod pažou, takové všichni milují! Fušerský zákrok zřejmě ještě bude mít dohru, ale je fakt, že hlásit se to musí.

1. MISE - Kde je to jelito? (2021) (epizoda)

Poněkud slabší díl zaměřující se na osobní životy postav. Případ zajímavý, nejdřív jsem myslel, že to jsou nějací konspirátoři, ale nakonec ne.

Mistrovská úroveň (2020)

Zajímavý snímek šmrncnutý herním respawnem. Jasně je zde dost klišé, ale jeho boj proti zabijákům je zábavný a brutální. S postupem času se dozvídáme další střípky příběhu až do samého finále. Ten konec je takový ... jak to správně říct .... "nijaký". Je to správná zábavná akční sci-fi jízda. Hodnocení: 73/100.

Co kdyby...? (2021) (seriál)

Vždy jsem měl filozofické úvahy typu co by kdyby rád, takže tento seriál jsem si nemohl nechat ujít a rozhodně jsem zklamán nebyl. Žánrově jsou díly různorodé od vtipných, přes temné až po propracované. Je jasné, že do 30 minut se toho nedá vměstnat mnoho, ale musím uznat že Marvel odvedl kus dobré práce. Závěrečný dvojdíl první řady luxusní. Můj popis se bezvadně hodí i na 2 řadu. Hodnocení: 1.řada: 84/100, 2.řada: 82/100.