Secreto De Mateo, El (2010)

Pinta byla trochu hádankou, ale nejlepší!!! Tak už víme, jak Unicorn vypadá! Co bude dál? 55%

The Hunt (2010)

Nikdy nestřílejte po jednorožci! 55%

The Gift (2010)

Hustá ruská atmosféra, zajímavá pointa a brácha Sonnyho z Já, Robot v hooodně povedené akčí honičce. To vše má 5 minut, škoda :-( 70%

Na tuhle nemám (2010)

Rozjezd byl docela slušný, hlavně, když se jedná o tak zajímavé téma...naše, tedy chlapské sebevědomí. Jenže postupem času se začaly objevovat nešvary z konkurenčních úchylností v podobě trapných situací a občas i trochu nechutných. Ale to je věc názoru, já bych si teda nikým koule holit nenechal :-) Ale i přes všechny zmíněné vítky jsem měl možnost sledovat dobrou partu lidí a vlastně i sympatickou ústřední dvojici. 60%

Vítejte u Ch'tisů (2008)

Pro Francouze se pravděpodobně jedná o velký úspěch, jak tak pozoruju návštěvnosti a výdělky. Pro mě asi něco, jako kdyby někdo natočil příjezd pražáka do Nedašova (vesnička tam u nás) :-). Ikdyž ani tak není úspěch zaručen, protože né každý je ve zvycích a nářečích znalý. A právě o to jde v této francouzské komedii. Já ji trávil hodně těžce a ještě teď mi je po ní špatně... 20%

Hrdinové (2006) (seriál)

Seriály a seriály, pěkně jeden po druhém, takže vlastně do třetice tu máme všeho dobrého. Příběhy lidí, kteří jsou výjimeční a postupně objevují své schopnosti, aby zachránili svět! A vsadím se, že nejeden z nás si oblíbil toho "svého" hrdinu a tím mým je Hiro Nakamura, bez něhož by byl tento seriál poloviční...nejen kvůli příběhu, ale i kvůli celkovému dojmu na diváka. Malinko slabší rozjezd s přehledem drtí závěrečné epizody a ta "poslední" patří jasně k nejlepším. Diváci na Primě se mají určitě na co těšit a "my" jdeme na 2. sérii:-)HEROES....JSOU SNAD TACÍ MEZI NÁMI??:-) 1. série 90% 2.SÉRIE....aneb jak to totálně zpatlat:-) Přijde mi, že tady už jde opravdu o komerci. Po tom, jak skončila 1. série, bych se bez té 2. klidně obešel. Ano, stále vás to nutí dívat se na další a další díly, ale už to nemá své kouzlo. Proto každou sérii HEROES ohodnotím zvlášť...ta druhá má u mě 75% :-( ...no a konečně se dostáváme k zatím poslednímu odvysílanému dílu série 3.. Mírné zlepšení nastalo, ale na můj vkus opět hodně nevyužitého potenciálu schopností Hrdinů. Především Hiro se mi zdál mírně v ústraní. :-( Filosofie celého seriálu je však zachována a to je dobře...3. série 85%4. série ...pravděpodobně už jde jen o to, nasrat pár zbylích fanoušků, jiný důvod k pokračování seriálu si nedovedu vysvětlit! A to mělo být jako co?! Tomu, kdo tento seriál ještě neviděl, doporučuji, aby se mu po první sérii vyhnul velkým obloukem!

14 ostří (2010)

Slušně vyprávěný příběh s povedenými souboji. Ikdyž se opět nevyhly létajícím scénám, kupodivu nepůsobí tak otravně, jako v jiných filmech. A pokud si některé postavy, občas připomínající ty z Final Fantasy, oblíbíte jako já, budete se slušně bavit. 70%

Princ z Persie: Písky času (2010)

Jelikož je filmů tohoto žánru jako šafránu, uvítal jsem Prince z Persie s velkým nadšením. J. Gyllengaal má sice písek až za ušima, ale to nevadí, protože mu je vždy při každém skoro-políbení vyčistí okouzlující Gemma Arterton. Ač se přiznám, že jsem zkusil, ale nikdy nedohrál onu předlohu, tak můžu potvrdit, že se ta filmová drží svého konceptu...skákání po zdích, přemety, salta, atd. Nechybí šermovačky s mečem, místy vtipné hlášky a ano, dojde i na polibky. Jo, víc nečekejte, není to porno :-D Pár nelogičností se dá odpustit a máme tu tak od dob Mumie krále fantasy žánru. 80%

Vlkodlak (2010)

Dobrá atmosféra, skvělý Benicio a několik povedených temných scén byly pro mě milými překvapeními. Škoda jen, že se nešlo ještě o špetku dál, ale to už bych se asi strachy posr... :-) 70%

Yue guang bao he (2010)

Pes aby se v tom vyznal! Upozornění: Znalost významnějších i ne-Hong Kongských filmů podmínkou! Jednou jsem se fakt zasmál, ale kdo si má sakra pamatovat všechny ty válečné velkofilmy, když jsou si podobné jako číňan číňanovi?! :-) Myslím, že parodiím už dávno pšenka nekvete :-) 30%