Underworld: Probuzení (2012)

Docela bídné kosení likanů, upírů, lidí a mixů všech tří ras a kosení likanů, upírů, lidí a mixů všech tří ras a kosení likanů, upírů, lidí a mixů všech tři ras...ano, přesně v tomto pořadí. 30%

Bending the Rules (2012)

Béčko, možná spíš céčko, které nemá diváka čím oslovit. Mizerní herci a snad ještě horší děj a dalších x sraček nacpaných do 75 minut. Naštěstí, protože být to delší, tak poruším všechny "rules" a vypnu to! 10%

Dračí oči (2012) odpad!

Prachbídné "céčko" s mihotavými pohyby JCVD, který ve vězení vyučuje vyžraného číňana, jak se prát. Dojemný příběh o pouličních genzích, mafii, poldech a...číňanovi, který hledá odpuštění. Tak stupidní námět jsem už dlouho neviděl. Stačilo a všichni ruce pryč! Navíc ta šílená psycho hudba a zpomalená kamera?! 15%

Kontraband (2012)

S odřenýma ušima za 4*, i když ta Panam byla trochu na hraně co se extrémního štěstí hlavního hrdiny týká. Ale jinak adrenalinově dobře zvládnuté a Mark Wahlberg se zase konečně předvedl. 68%

Nedotknutelní (2011)

Tak tady se tlačí jenom to kolečkové křeslo! Všechno ostatní plyne tak nějak samo a než se nadějete, a pobrečíte si, jste na konci. Famózní hudební doprovod, soundtrack doporučují 4 z 5 hudebních kritiků. O ústřední dvojici nemá cenu moc mluvit, tu si prostě zamilujete, stejně tak i jejich fórky. Nesmírně pozitivní francouzský snímek, tak jděte do něj! 90%

Přes palubu (1987)

Jo, počkat, o čem že to bylo? Pamatuju si jen zazobanou fiflenku, a pak už mám trochu mlhavo. To bude asi tím pádem ze schodů... Pohodový taťulka Kurt Russell a skvělá Goldie! Pár úsměvných fórků a romanťárna, jak má být. Po dlouhatánské době jsem viděl film na našich "análech", v tomto případě Noha a myslím, že hned tak brzo se na tyto anály nevrátím. Jj, reklamy na 200% hlasitosti jsou něco úžasného! 75%

Koupili jsme ZOO (2011)

Přiznám se, na klasickou rodinnou komedii se zvířátkama jsem se těšil! Možná i proto je mé zklamání na místě, jelikož na malém prostoru nenabízí tolik, aby mě učarovala. Což se trochu nabízí, protože WBaZ působí lehce pohádkově...svým způsobem. Příjemné herecké obsazení a líbivé melodie doplňují opravdovou venkovskou idilku, a snad i překousnete toho otravného kluka. 65%

The Divide (2011)

Atmosféra a ponurost, s jakou na mě Divide působil, se jen tak nevidí. Zvláště u takových případů, kdy zavřete skupinku lidí do sklepa (nebo bunkru, chcete-li) a budete čekat, co s nimi nějaký ten čas v uzavřeném prostoru udělá. No, nečekejte žádné pozlátka, tady se řeže do živého! Pár otazníků sice vyvstane, ale ta syrovost, s jakou se oni jedinci a tedy i divák potýkají, je až neuvěřitelně děsivá! 75%

Černá hodina (2011)

Nápad poměrně dobrý, ale stále se opakující "souboje" proti "vetřelcům" začínají brzo nudit. 35%

Šťastný Nový rok (2011)

Pozice jedničky Lásky nebeské zůstala neotřesena a zdá se, že v blízké době k nějakým převratným změnám nedojde, jelikož zfilmovaných svátků v roce úměrným tempem ubývá. Ale nechme se překvapit, třeba na nás vyrukuje dalších 30 tváří s nějakou dobrou velikonoční tématikou. 55%