Šťastný Nový rok (2011)

Pozice jedničky Lásky nebeské zůstala neotřesena a zdá se, že v blízké době k nějakým převratným změnám nedojde, jelikož zfilmovaných svátků v roce úměrným tempem ubývá. Ale nechme se překvapit, třeba na nás vyrukuje dalších 30 tváří s nějakou dobrou velikonoční tématikou. 55%

Hněv Titánů (2012)

Takže, každopádně mám z nových titánů smíšené pocity! Na co se sází nejvíc, jsou samozřejmě efekty! Nebyl jsem na DDD-čku, hodnocení tohoto rozměru tedy vynechám. Kvalita efektů byla ucházející, monstrózní scény, vzhledem k tomu, že jde o válku bohů, byly opravdu monstrózní. Jenže nějak se nemohu zbavit toho pocitu, že jsou to bohové, a vlastně by si měli se vším poradit. Nuž neporadili a nastoupil kudrnáč Perseus Worthington. Příběh stojí za prd, to můžu zmínit rovnou. Naštěstí těch 90 minut uteče jako voda. 60%

Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko (2011)

Jak jeden klíč malému chlapci změnil život! Události 11. září z trochu jiného pohledu, než na jaký jsme zvyklí. Oskarový výkon Thomase Horna a brilantní hudební doprovod! Spolu se zajímavým pojetím hledání toho správného zámku se jedná o překvapující pohodový majstrštik! Díky "larelay" za titulky! 80%

Speciální jednotka (2011)

Útěk ze Sibiře, ale s pořádnýma kvérama. Místy hodně nereálné, obzvláště tehdy, kdy se pětice mariňáků postaví tváří v tvář talibáncům a na 50 metrů do sebe začnou pražit brokama. Jaké myslíte, že bylo ramboskóre? V kině bych se bál, že u toho usnu. Doma jsem se díval ve tři odpoledne, to se dalo vydržet. 50%

Armageddon (1998)

Nehodnotím za celé lidstvo, hodnotím sám za sebe. A sám za sebe můžu říci, že toto je "maistrštik"! Ona by taky s takovou partičkou, režisérem počínaje a herci konče, byla ostuda, kdyby z toho nevzešlo něco rozumného, ale toto? Pro mě jedno velké, vesmírné, hrdinské dobrodružství, které navíc nenechá jedno oko suché. 85%

Goblin (2010) (TV film) odpad!

No, panečku, tak tomu říkám něco! Ani nevím, kde začít...jestli popisem, ehm, goblina, nebo vyzdvihnout absolutně retardované jedince, plus stupidní scénář? Je toho hromada, hromada sraček! Velkým obloukem se této šilenosti vyhněte! 5%

Fighter (2010)

Absolutní herecká pocta Christianu Baleovi, jehož brácha měl prima bráchu. Když přežijete otravné rodinné rozpory, máme tady po Rockym dalšího boxera, který nejprve potřebuje dostat na prdel, aby zasadil poslední ránu. Zajímavost: Najdi jednoho Dickyho!MickyMickyMickyMickyMickyMickyMickyMickyMickyMickyMickyMickyMickyMickyMickyMickyMickyDickyMickyMickyMicky 75%

Atlantis: End of a World, Birth of a Legend (2011) (TV film)

Film doplňující dokument. Ani jedno by samo o sobě nemělo výrazný úspěch, tedy v takovém podání, jaké se zde naskytlo. A i tak pospolu tvoří nezajímavý celek. 20%

Když Harry potkal Sally (1989)

Hodina a půl? A já myslel, že mě to ubíjí tři hodiny! To čekání, než se ti dva dají dohromady, bylo věčné. A taky trochu otravné. No, né každému se líbí to samé, ale to je jedině dobře. Každopádně Meg byla sladká, k nakousnutí a...a nevíte, co to měla dobrého v té restauraci? 50%

Kazatel Kalašnikov (2011)

Gerard Butler jako statečné srdce v Ugandě a Súdánu. Osvícený bohem zachraňujíc zmrzačené, zneužívané, týrané a nemocné děti vrhá se do východní Afriky na svou životní pouť. Opět si lze tyto hořké události jen stěží živě představit, ale atmosféra, kterou zachytil Marc Foster, dává hodně tušit. 67%