Znovu a jinak (2011)

Příběh do rodného města navrátivší se zoufalky, která trapně oblbuje kdysi bývalého přítele, nyní ženáče otce. A následuje jedna trapná situace za druhou a vede to nakonec k tomu, že se vyspí s polomrzákem. Charlize Theron je sympatická, ale tato role mladé dospělé je smrtící. Což není její chyba! 30%

O Homem do Futuro (2011)

Brazilský návrat do budoucnosti nepřináší na poli futuristických scénářů nic nového, i tak se ale příběh stává natolik zamotaným, že už to prostě dodíváte. Taková lepší telenovela na nedělní novácké odpoledne. 40%

Poslední noc v Římě (2010)

Ženy lžou a odkrývají svá tajemství i samy sobě. Tedy nejen nám, chlapům. No a taky se spolu dokáží vášnivě milovat. A to je asi tak všechno, co od jedné noci v hotelovém pokoji v Římě očekávat. 37%

Kolumbovo náměstí (2012)

Předvídatelná a ještě jednou předvídatelná pohádka o jedné bojácné sousedce a o dalších tupích sousedů odnaproti. 20%

Happy Feet 2 (2011)

Jak se mi první díl líbil, tak ten druhý je jeho přesný opak. Tučňáci jsou udělaní fešně, ale tahle černobílá animace brzo omrzí a zbyde jenom doufat, že se z té šlamastiky, do které se né vlastní vinou dostali, vymaní. No a samozřejmě se jim to podaří, jak jinak, když je celý příběh jasně nalajnován a nepřináší žádné překvapení. Jako zpívánky pro piškoty ale dobré. 40%

Kocour v botách (2011)

Animace je jak jinak, než perfektní. Barvami to jenom hýří a grafika vůbec, napomáhá dobrému dojmu z příběhu o nebeských fazolích, zlém velikonočním vajíčku a další pěkné kočičce. 55%

Záložní plán (2010)

Pohodová romanťárna a zároveň vcelku slušná antikoncepce. 40%

Tintinova dobrodružství (2011)

Ve své době (rozuměj před cca 20-ti lety) jsem vyčkával na Vegu nebo Magion (už si nepamatuju, kde to dávali) s takovým elánem a očekáváním dalšího velkého dobrodružství mladého Tintina, že jen málo který seriál se mu mohl rovnat. No, snad už jen Kačeři, ale to byla jiná sorta. A ejhle, po dvaceti letech je animace uplně někde jinde a tak by se dalo říct, žese nám dostane více. Více z Tintinova dobrodružství. Bohužel je mi třicet a to kouzlo, které tento seriál kdysi dávno doprovázelo, vyprchalo. A nebo jde nyní jen a pouze o triky? 60%

Krvavý sport (1988)

Pecka! I po těch letech! Toto je film, po kterém jsme chtěli být všichni karatisti! A co na to současná generace? 77%

Šest pohřbů a jedna svatba (1998)

Závěrečných 112 sekund nemá chybu, jinak dvě-tři vtipné scénky, zbytek vlažný šálek kávy, tedy k hov...nu. 30%