Arrow (2012) (seriál)

Boží seriál ,vždycky se na něj s radostí podivam :)

Žába k zulíbání (2002)

Tenhle film mě vždycky dokáže rozesmát :DDDD Rob tu roli sehrál fakt dobře !! Rada se občas k tomuhle filmu vracím a zasměju se :D

Teorie všeho (2014)

Tento film me dojal :') herec to zahrál opravdu bravurne,dalsi úžasný film je na světe :)

Labyrint: Útěk (2014)

Prostě ten film má šťávu! Sice je to možná napodobenina filmů jako je Hunger Games či Divergence ,ale tenhle příběh mě prostě pohltil,uchvátil a měl mou veškerou pozornost. Příběh je prostě akční a zároveň jsem se chvílemi i bála. Moc jsem sice nepochopila, proč je tam zavřeli,ale i tak byl film super a herci jakbysmet..dávám 4*

500 dní se Summer (2009)

Nechapu jak tenhle film muže mit 80% totalne nezazivny,nudny a ohrany příběh jeksi lasky.,.Jedna velka nuda !!!!!

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Fiml celkem ušel, ale přišlo mi že ten příběh není moc příběh , proste takové nijake. U některé sceny jsem se fakt zasmála , ale nic extra to nebylo. Dala bych tomu tak těch 55-60%

Méďa (2012)

Mě tenhle film prostě přijde totálně trapný! Jo soce se občas zasmějete, ale prostě tohke není kvalitní film jako jine komedie např. Kamarád taky rád. Vím ze se mnou dost lidi bude neslouhlasit,ale je to prostě pi*ovina.

Disturbia (2007)

Super "horor",když jsem to viděla poprvé jsem vůbec netušila jak to skončí amto se mi na tom hodně líbí,protozže některé filmy už prostě víte nebo spíš tušíte jak skončí a většinou to tak bohužel je. Tento film je hezky napínavý a dobře se u něj i pobavíte. Hodnotila bych tak 70-75% :)

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

Serial me nijak moc nezaujal,je to fakt uz pro starsi generack,jelikoz kdo je mladsi 13 let to moc nepochopi o co se v serialu jedna,ale v podstatě se na to da divat.