Spartakus (2010) (seriál)

To je prostě nářez. Když jsem viděl poprvý první díl, chvilku mi trvalo zvyknout si na tu hromadu počítačových efektů, ale jak došlo na první pořádnou řežbu, byl jsem rád za ty hektolitry počítačové krve. Hrubé schéma jednoho z typických dílů tohoto seriálu: Řežba, šukání, ještě větší řežba, záporňák pičuje, šukání...hustodémonsky krutopřísná řežba!!! :D Pozor, pořadí tohoto schématu se občas mění. Ale jinak bych na to moh čumět furt dokola.

S čerty nejsou žerty (1984)

Na pohádky moc nečumím, ale tahle mě těma hláškama vždycky dostane. "Tak dobře, já se půjdu obětovat do hospody a ty zatím hlídej venku."

Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984) (seriál)

Je vážně prdel, jak dokázali nachytat všechny lidi aby jak banda trotlů blikali žárovkama, když po chvíli přišli na to, že tímto hlasováním zjistí velký hovno :D No ale na to už bylo pozdě a tak, aby nebyli za kretény, nikomu nic neřekli a všichni vesele blikali dál.

Bite Me (2010) (seriál)

Ideální zábava nejenom pro pařany zombie her, ale i pro ty co maj rádi zombie filmy a chápou prdel. Skvěle jsem se bavil...jinak nejlepší vynález - kečupová tryska.

Dravci (1999)

Tenhle film doporučuju hlavně vegetariánům a jim podobným (aby věděli, že my co žerem zvířata jsme normální). Jo a taky jedna rada pro sportovce, serte na energy-drinky a dejte si k snídani radši kus souseda :D

Zátah 2 (2014)

U tohoto bych asi uvítal jednodušší děj a míň keců. Klidně by to mohlo být i kratší, ale tak nějak se mi zdá, že nad tím někdo až moc přemýšlel. Občas jsem nevěděl kdo je kdo (asiati jsou si prostě moc podobní), zbytečný slow motion záběry na úplný pičoviny. Nikomu nebylo podezdřelý, že obyčejnej vesnickej týpek má výcvik, že by vyhladil holejma rukama celý město. Což mě vede k názotu, že v indonésii tohle asi umí každej a proto se jí budu radši obloukem vyhýbat. Ale akční scény opět tak kurevsky našlapaný (nejlepší asi bitky v lochu a mařka s kladivama), že to v pohodě strčí do kapsy všechny zápory.

Zátah: Vykoupení (2011)

Ukrutná sadistická řežba doplněná parádním bojovým soundtrackem bez zbytečnejch keců a hlášek. Nevím jestli se mi to jen zdá, ale celý mi to přijde o dost brutálnější, než akčňáky z holywoodské produkce a to se mi na tom líbí asi ze všeho nejvíc. Jedinej vtipnej moment ve filmu je asi ten, že největší krutor na konci vypadá v ksichtě jako Pavel Liška :D

Vražedná terapie (2001)

V podstatě to byl dobrej film, akorát jsem čekal neco trochu víc děsivýho, strašidelnýho, (nebo aspoň sadistický pokusy na lidech prováděný přes anální otvor). No asi nemůžu z každýho hororu srát strachy. Jinak celkem psycho, ale kdo se chce bát, ten si na svoje nepřijde.

The Road Runner Show (1966) (seriál)

Smál jsem se u toho když jsem byl malej parchant a směju se u toho sviňsky i teď. Osud (nebo pták) s kojotem pokaždý vyjebe desetkrát víc, než předpokládám. Jen zajímavost pro ty, co jsou přesvědčení, že se jedná o pštrosa...není tomu tak. Onen pták vyjebávač je animovanou adaptací kukačky kohoutí, která žije v pouštích a buších severní afriky.