Defendor (2009)

Z traileru to vypadalo jako takovej předchůdce filmu Kick-As, tak jsem si řek proč se na to nemrknout, ale opak byl pravdou...chvilkama jsem z toho vážně chcal smíchy, hlavně při bojovejch scénách (rozhodit hrst kuliček, údery zákopovou pálkou přes držku, nebo vypustit nasraný vosy), jenže ten týpek je fakt normální retard, kterej by se kvúli svýmu přesvědčení, že je superhrdina nechal klidně odkráglovat. Až mi toho chudáka bylo chvilkama líto, ale jinak se držel dobře...to je fakt :D

Živí mrtví (2010) (seriál)

Možná to trochu nadhodnotím, ale je to asi proto, že se jedná o jedinej seriál svýho druhu. Proto se taky přenesu přes všechny ty ukecaný scény, místo kterejch bych radši viděl střeva, krev a masakrování zombíků. Ještě, že je tam Daryl Dixon, kterej se s ničím zbytečně nesere. A taky fakt, že všechny postavy, který mě sraly, dřív nebo pozděj chcíply...a vlastně i některý ty co mě ani tak nesraly, ale to je v pohodě.

Jak funguje katolícka cirkev (2007)

Ano, je to neuvěřitelné, ale je to opravdu tak. V tomhle krátkém videu se nedozvíte nic než pravdu a všechno zde natočené je skutečné nahlédnutí do samotného nitra katolické církve. Neváhejte a pohleťe...PRAVDA VYŠLA NAJEVO!

Mazací hlava (1977)

Vůbec nevím, proč jsem tomu dal tak vysoký hodnocení, když už se na to už asi nikdy znova dívat nebudu. Občas to někomu doporučím a on: "OK, jo a o čem to je?" a já na to: "Tyvole já ani nevím, ale je to fakt námrd" :D Na konci filmu jsem měl výraz asi jako hlavní hrdinana titulním plakátu. Dívat se na to pod vlivem jakýchkoliv omamných látek bych si já osobně radši nedovolil, protože by to na mě nejspíš zanechalo trvalý následky.

Paranormal Activity (2007)

Týývole, jeden z nejnudnějších filmů svýho typu to fakt jo...týpek si koupil kameru asi proto, že je ultimátní voyeur, kterej musí všechno natáčet: "Miláčku schovej tu kameru aspoň na hajzlu. Né, podívej jaký jsem vysral hovno, natočím si to, aby jsme to za čas mohli ukázat svým dětem" Půlku filmu čumím na lidi jak spí, když najednou...PROBOHA OTEVŘELY SE DVEŘE AČKOLIV NEJSOU NA FOTOBUŇKU,ASI SE POSERU STRACHY! Jinou noc se pohnula peřina tak ukrutně, až mi z toho povolil svěrač. Pozor spoiler: Dobrý je taky nasypat před dveře mouku a doufat že bubák je tak blbej, že si jí nevšimne a šlápne do ní. No rychtyk...a podle stop se dozvíme, že nám po baráku v noci dělá bordel OBŘI NEVIDITELNÁ SLEPICE! Akorát taky nechápu proč před jinýma filmama poznamenaj od tvůrců paranormal activity...tím bych se zrovna moc nechlubil. Možná kdyby z toho vystříhali dny a nechali jen noce, byl by z toho zajímavej krátkometrážní horor, ale takhle bohužel ne.

Black Books (2000) (seriál)

Jeden z nejlepších britských seriálů vůbec. Takový záchvaty smíchu jsem chytal u málo které pičoviny. Jednou chci být jako Bernard...dělat si svůj byznys (nebo spíš nedělat že), celej den chlastat víno, vyhulit kartáč cigár a poslat do prdele všechny, včetně těch, kteří mi chcou nakupovat v mým krámku. Samozřejmě nesmí chybět vousatej otrok v havajské košuli, do kterýho se budu celej den navážet.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Když jsem viděl prvních pár dílu, tak jsem si říkal: Kurva, konečně pořádnej hororovej seroš se vším všudy. A dokonce to byla pravda. 1) murder house sérka plná brutálních a zvrácených scén naprosto parádní 4-5* 2) Asylum snad ještě ukrutnější. Jestli byl murder house psycho, tak tohle je totalní psychopatickej námrd, určitě zatím nejlepší 5* 3) Coven...WTF? proč tenhle román s občasnou brutalitou nazývaj horror story? Je to sice trochu zvrácený, ale rozhodně to nestačí. S hororem to má společnýho asi tolik co Michal David s black metalem. Takže celkem zklamání 2-3* Snad se do toho v další sérce zase obujou a nepude to úplně do kopru.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Přemýšlel jsem nad jednou hvězdou. A sice za ukrutný ponaučení o padajícíchh kokosech, mrznoucí vodě, namazaných chlebech a spoustě dalších věcí, bez kterejch bysme všichni byli jen banda primitiivů co žerou svoje hovna. Ale tahle televizní špína si to prostě nezaslouží. Jenom když čtu ty jména účinkujících tak se mi otevírá kudla v kapse...a na Láďu Hrušku snad přímo mačeta.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Tohle je prostě klasika...i když s odstupem času už to jaksi postrádá ty grády co to mělo, když jsem se na to díval v mladších letech. Přeci jen se na to i teď občas mrknu...hlavně kvuli tomu jak dramaticky tam uvádí ty příběhy. Ale stejně nevěřím ani tomu, že tam někoho srazilo auto :-D

TOP STAR magazín (2008) (pořad)

Jedna hvězda, rozhodně ne za nějaký kvality, ale za zkrácení dlouhých večerů na intru, kdy notná dávka omamných látek umocnila zábavu z pořadu plnýho kreténů a nepodstatnejch informací o hovně. Ale kde bysme sakra byli bez módní policie :-D Jinak ten obsah co je tady mě taky celkem festovně rozesmál...prej příběhy jenž hýbou společností, zajímalo by mě kterou.