Jak nežít svůj život (2007) (seriál)

Jak nežít svůj život, aneb jak být prvotřídní dickhead. Don je totiž člověk, kterej má neskutečnej talent na to, že dokáže nejhorším způsobem posrat naprosto jakoukoliv životní situaci. Seriál s parádním, ačkoliv míň známým hereckým obsazením, takže tu není nouze o pěkný ženský (Sam, Abby) a ani o ty škaredý, ale o to víc vtipný (sousedka alias Glum). Ale nejpodivnější seriálová postava bezkonkurenčně Eddie. Kdo by to tušil, co se z něj v posledním díle vyklube. Hlavně se obloukem vyhněte zprzněnýmu CZ dabingu.

Ichi the Killer (2001)

Tyyvole, tak tohle je šíleně brutální, násilný, zvrácený, nechutný, ujetý, nereálný, ale zasraně vtipný a mě se to kurva líbilo :D Zkrátka prvotřídní šikmookej exploitation, kterej se s ničím nesere. Takže dámy a pánové, uřezat cecky a kliťáky, zavěsit na háky a šou může začít.

The Joker Blogs (2008) (seriál)

Neskutečne dobrý amatérský pokračování Dark Knighta, především rozhovory s jokerem v Arkhamským cvokhausu. Nebudu srovnávat s Ledgerem, ale Scotta bych si klidně dokázal představit jako Jokera pro další celovečerák. Pravda, pár dílu mimo cvokhaus možná bylo slabších, ale takovejch ukrutně skvělejch psychopatů jako je Joker je prostě málo.

Troopers (2011) (seriál)

U většiny dílů jsem fakt uchcával smíchy, když jsem je viděl poprvý a doteď si to rád pustím znova. Zkrátka Dreadlord Sinister = největší borec v galaxii (nebo spíš nejvtipnější). Jestli tohle bylo na hvězdě smrti na denním pořádku, tak se nedivím, že ji tak snadno zničili.

Abominable (2006)

Bože, to byla ale pičovina. Půlka filmu o voyeurským kriplovi, co sleduje sousedy a pak (bacha spoiler) jako jeden z mála z té hromady lidí schopných běžet jako o život, přežívá podstatně dýl než ostatní. O naprosto kreténským chování postav ve filmu se radši vyjadřovat nebudu. Ty dvě hvězdy jsou za ohromnej výbuch smíchu při prvním záběru na šílenýho Yettiho :D

Kdo hulí, ten umí (2001)

Jedna ze základních huličských komedií, kterou by určitě každej, kdo si aspoň občas dá, měl vidět. A především zajímavej nápad využít popela z mrtvýho kámoše jako hnojiva a pro komunikaci s mrtvým. Škoda, že to nefunguje. Zkoušel jsem hnojit prababičkou, úroda sice pěkná, ale požadovanýho výsledku jsem stejně nedosáhl...škoda. Pokud nemáte rádi huličský komedie a filmy podobnýho ražení, pak tenhle film rozhodně není pro vás. Prostě kdo hulí, ten rozumí, kdo nehulí, jen blbě čumí.

Toxický mstitel (1984)

Parádní zábavný béčko s jednoduchou zápletkou – uklízeč, tak trochu retard, banda, která si libuje v utrpení, náklaďák s toxickým odpadem, zajištěným asi tak bezpečně jako když stréc veze na chatu bečku s vodou. Dejte to všechno dohromady a Toxický mstitel je na světě. Hnusák v obleku baletky s mopem a dětským hlasem, kterej se snaží šířit spravedlnost a nakonec dá všem to co si zaslouží a ještě si nabrnkne parádní buchtu, která je naštěstí slepá, takže od něj hned tak neuteče.

Romper Stomper (1992)

Podle mýho názoru si na tenhle film vzal rejža do parády subkulturu, o které ví jen to, co viděl z nedůvěryhodných zpravodajských zdrojů, aneb skinhead = nácek. Nebýt tohoto nedostatku, tak by si u mně vysloužil o hvězdičku navíc. Jak se říká, rejža tady plete dohromady jabka s hruškama. Jinak film jako takovej je v podstatě v pohodě a celkem se mi líbil. Spousta zábavných a brutálních bitek s "rákosníkama", nějaká ta faschos párty, hajlování, hákáče...prostě nazi film se vším všudy. Jo a ta ironie s turistama v závěrečné scéně mně hodně pobavila, ale spoilerovat to nebudu.

SLC Punk! (1998)

Film od punkerů pro punkery, tak bych nazval tohle dílo. Což ovšem neznamená, že nezasvěceným by se nemohl líbit. Naopak je tu lecos o punku vysvětlený a je vidět, že lidi, kteří na filmu pracovali se v tom orientují. Samotnej příběj je spíš takovým obrazem života dvou punkerů v Salt lake city, takže nečekejte žádný ohromný dějový zvraty, ale o zábavu rozhodně není nouze, například nakupování chlastu ve vedlejším státě, Bobův pobyt v nemocnici, zatraceně hardcorovej koncert a zpousta dalších. To všechno proložený kvalitním soundtrackem si u mně zajistilo místo mezi top 10.

The Far Cry Experience (2012) (seriál)

Výbornej nápad jak upoutat pozornost na novou hru, ale především opravdu zábavnej seriál, kterej má (bohužel) málo dílů...5+bonusové díly mučení, u kterecjh jsem se smál opravdu celou dobu. Nikdy mně nenapadlo, že mučení lidí, především hlavního hrdiny může být až taková legrace. Podobnost Michaela Menda s herním Vaasem je opravdu neuvěřitelná a už dlouho jsem v žádným filmu neviděl tak sympatickýho psychopata. Chtěl bych aby byl Vaas můj kámoš, užili bysme si spoustu legrace :-D Jaká škoda, že se nikdo nerozhodl natočit to jako plnohodnotnej film a ne jen promo ke hře.