Duše (2020)

Grafická stránka byla opravdu krásná, ale ten příběh mě bohužel nevzal. Postavy byly nezajímavé (kromě "detektiva" ). Zbytek filmu prostě neměl duši.

Vlkochodci (2020)

Jedinou výtku mám, a to, že jsem film propásl v kině. Wolfwalkers je nádherný, krásný, užasný. Moorova prvotina Písen moře byla pro mě jeden z nejlepších filmů roku, a tak jsem doufal, že Wolfwalkers zopakuje mé nadšení a já si budu užívat každé políčko filmu a každou minutu příběhu. A je to tak, i napodruhé mě Moore dostal a já můžu v klidu říct, že tohle je nejkrásnější animák a jeden z nejlepších filmů roku.

Enola Holmesová (2020)

Milé překvapení, spousta známých postav a nádherná výprava. Starý Londýn je kouzelný. Mnohem lepší než poslední dvě série Sherlocka.

Into the Badlands (2015) (seriál)

Po prvním dílu to bohužel balím. Nechal jsem se zmást komentáři, že se jedná o choreografickou vymazlenost v béčkovém kabátu. Ne a ne, třikrát ne. Je to nudné, hloupé, stokrát viděné zetko.

Roma (2018)

*Whistler film festival* Film, který by se měl vysílat jen v kině.

Bez jištění na El Capitan (2018)

*Whistler film festival* Skutečný dokument o neskutečně šíleném snu. Alex Honnold je blázen a dělá bláznivý věci. A zatraceně dobře se na to diva

Marie, královna skotská (2018)

*Whistler Film Festival 2018* Úžasné kostýmy a skvělé herecké výkony obou hrdinek si musí užít každý. Bohužel výprava samotná, scénář a herecké výkony některých vedlejších rolí mi přišli jak z telenovely. Škoda

Maniak (2018) (seriál)

Všechny žánry smíchané do jednoho hardcore koktejlz, kterému chybí jen malá třešeň nakonec. Skvělé herecké duo, úžasné vedlejší postavy a celý ten bizar mě hodně bavil.

Escobar (2017)

Pokud jste viděli seriál od Netflixu - Narcos, nemá smysl na Escobara koukat.

Tísňové volání (2018)

Je to už 16 let, když jsme v kině hltali film Telefonní budka, který se skoro celý odehrával u jednoho sluchátka. A máme to tu znovu. Akorát syrovější, dokumentárnější a i přes absenci jakékoli dramatické hudby velmi emotivní. Slečna sedící vedle mě se právem radovala už před začátkem filmu, že nás bude čekat skvělá podívaná. A taky měla pravdu. Doporučuji zajít do kina.