Svědek (1981)

Je to velice dobrý film, tři hvězdičky dávám čistě ze svého subjektivního dojmu - není to úplně můj šálek kávy (čaj nepiju). Předně mi to přišlo moc ukecané a trochu mi vadil hlavní motiv - ty vraždy. Hlavní myšlenka, která vyjde najevo ve finále, je ovšem vynikající, atmosféra je nesmírně působivá a výkony herců jsou výborné.

Zmizelá (2014)

Už dlouho jsem neviděla takovou hloupost. Film si sice dokázal jakž takž udržet mojí pozornost, ale mnohem spíš to na mě působilo jako parodie. Bylo to šíleně překombinované a neskutečně na efekt. Navíc byly dějové zvraty docela dobře předvídatelné. Myslím, že někdy vážně míň znamená víc a tomuhle filmu by to rozhodně prospělo. Stejně jako poloviční stopáž.

Dotěrný chlap (1973)

Docela mi to připomínalo "Drž hubu", jenom to pomaleji odsejpalo. Ale je to milý film a mistrovsky zahraný.

Magnolia (1999)

Je to příšerně překombinované, zdlouhavé a na můj vkus hrozně prvoplánové. Chvílemi mi to přišlo spíš jako parodie (ale zato povedená!) A ta stopáž je skoro za trest...

Poslední adresa (1970)

Mně přišla z celého filmu nejlepší ta scéna s devianty!

Detektiv Marlowe (1983) (seriál)

"Jedinej rozdíl mezi tebou a opicí je, že máš větší klobouk." Klasika!!!

Smrtící past (1982) odpad!

To bylo tak překombinované, až to bolí, a stejně se ten konec dal uhodnout.

Slídil (1972)

Něco podobného člověk jen tak nevidí. Příběh připomíná takovou pitoreskní partii šachu mezi dvěma velmi nevyzpytatelnými a zcela rovnocennými protihráči. Jenže to není jen tak ledajaká hra - hraje se o čest, o lásku, o pověst, o sebeúctu a nakonec možná - kdo ví - i o holý život. A ani jeden z těch dvou neumí prohrávat.

Borsalino (1970)

Ten rozjezd byl na můj vkus trochu dlouhý, ale pak to stálo za to. Rozhodně velmi kvalitní podívaná!