• Krátkometrážní

Stranger Things - Season 4 (2022) (série)

po dlouhém čekání a mírném zklamání ze třetí serie jsem se opravdu obávala, co přijde, a i když jsem mile překvapena a i lehce šokována, už to prostě není ono.  první část série pro mě výborně gradovala a sedmý díl byl naprostá bomba, což ještě umocnilo čekání na další dva díly. ty už ovšem byly zklamáním v porovnání se sedmým dílem. seriál by si podle mě nejvíc zachoval své kouzlo kdyby to po druhé sérii skončilo, i tak jsem ale zvědavá, co se bude dít dál.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

za mě nejlepší česká komedie za poslední léta, tři tygři opět nezklamali a doufám, že ani příště nezklamou

Spider-Man: Bez domova (2021)

jelikož jsem teenager a tím pádem se hodně pohybuji na sociálních sítích, k tomu navíc dítě, které vyrůstalo na filmech od marvelu, především na těch se spider-manem, a aby toho nebylo málo pubertálně poblázněná do Andrewa Garfielda, mi logicky nemohly uniknout fanouškovské teorie a dohady. teď, když na to po zhlédnutí filmu dojatá a v slzách zpětně koukám, hodně lituji, že jsem na sociálních sítích strávila tolik času zjišťováním zda ve filmu Andrew bude či nebude a nenechala se prostě a jednoduše překvapit. nicméně, i když pro mě zážitek nebyl tak intenzivní protože jsem se nakonec po půl roku trvajících každodenních dohadách dozvěděla, že Andrew ve filmu skutečně bude a nebyla tedy překvapená, ale stále velmi dojatá. myslím, že filmy se spider-manem nemohly završit lépe, i když mám poněkud pocit, že mé dětství tímto filmem oficiálně skončilo.