47 metrů (2017) odpad!

Kriste to je hrozné

Poslední akční hrdina (1993)

Paradička, pamatám si z decka scenu ako rozbil holou rukou okno na aute, a bol prekvapený že krváca a samozrejme scena s airbagom a taxikom. Pecka. A tie crossovery, ako je tam stallone na plagate terminatora. Toto je pecka film.

Blíženec (2019)

Treba to brať s rezervou a stači sa nad tym zamysliet pred pozretím a presne viete čo kupujete. Nečakal som nejaký film nad ktorým budem tyždne rozmyšlať. Čakal som prestrelku, bitku, akciu a presne to som dostal. Je to pohoda.

Muž na laně (2015)

Prijemne zabavné a zaražajúce že to je podla skutočnosti. Znova to ale vidieť nemusim.

Po přečtení spalte (2008)

Žiadne pidny ale nebolo to moc pre mňa. Pribeh o Malkovichovi ako je vykopnutý z tajnej služby a nasledne sa mu poserie celý zivot a zápletka divných udalosti vedie k tomu, že s jeho tajnymi infoemaciami a memoaramk ho začnu vydjerať dvaja klauni. Ako keby toho nemal chudak John dost, jeho žena ešte k tomu spáva s Cloonym. A ten zase spáva s tou čo Malkoviča vydiera. Hotovy Galimatiaš rozuzlenie netreba moc očakávať a Pitt si tam moc nezahrá. Za mňa max 57%.

Život s Helenou (2004)

Toto ma bavilo, pribeh o tom ako neschopnej Helen zosnula sestra v záveti prenechá starostlivosť o tri malé deti a z párty divy s karierou sa v okamihu musi stať starostlivý nahradný rodič ktorý sá vzdá svojho doterajšieho života a úspechov kvôli deťom.

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Nebol to taký odpad ako sa vykresluje. Tá postava je sympaticka a celý film posobi do polky celkom zaujimavo. Po hodine ako keby produkcii došli peniaze ale rozhodli sa to nejako dotočiť. Miestami dobré scény občas fajn soundtrack. Bojove sceny nie sú ani realne ani parodické, takže nech to chceli urobiť akokoľvek, proste to nevyšlo. Celkový pocit. 60% je výstižne.

Togo (2019)

Pekný film, zaujímavý. O psovi, ktorý bol od začiatku talentovaný ako žiadny iný a milocal svojho pána, ktorý mu to nechcel veriť. Film rozpráva rozbitou fábulou na peeskačku príbeh dlhej až neuveritelnej cesty naprieč aliaškou pre liek určený chorým deťom odrezaným od civilizacie a mladosť hlavného hrdinu-psíka Togo.

Mission: Impossible III (2006)

Dobrá časť, tu už je vidno že bol rozpočet. Na začistku chce Ethan zachrániť byvalu žiačku, misia však nedopadne dobre a následne naháňa po ríme jej vraha ktorý má však konexie vyššie ako sa zda. Unos Eatnovej čerstvej manželky všetko skomplikuje.

Musíme si pomáhat (2000)

Peibeh z druhej svetovej vojny a okupačneho česka v podaní Bolka Polivku, ktorý so svojou ženou ukryje v špajzi žida a snažia sa prečkať vojnu. Toto sa mi pácilo