• Thriller

Barbie (2023)

Pokud tato růžově přebarvená sračka má být budoucnost filmového průmyslu, tak teda potěš prdel. Jediný co v tom má trochu koule je Kenův Macho Haus, kde se paří od soumraku do svítání. Jistě to celé bárbínovství oslní rádobychtivé postmoderní intelektuálem nabyté mozkovny. ale já k nim patrně asi nejspíš nikdy patřit naštěstí nebudu.

Ostrov (2023)

Přímočaře vobšlehnutejch Šest dní a sedum nocí, mírně upraveno, zpřiblblováno, vokořeněno notnou dávkou českýho pseudohumoru. Táhne to Langmajer, kterej nám začíná poněkud zastarávat, a i kdyby celej film držel hubu, tak se na něj dá koukat. Ta blonďatá píča je na zabití, ale vzhledem k roli... má hrát píču, místy mírně oduševnělou, takže nechme ji uprostřed jejího snažení ukázat typický typicky rozmrdaný český manželský vztah po X letech. Celkově to je super, páč je v tom vykradenejch tolik záběrů, že mi to připomělo snad všechny ztroskotaný filmy snad až od Robinsona, nákladově to asi stálo pět prdů, lokace fajn, herci si udělali zadara dovošku a nakonec z toho leze poučení. Takže paráda, čistý tři balonky a jedem dál.

Paradise City (2022)

Tak tady to je typický příklad toho, co se stane když se banda vyčpělejch zmrdů, nechá zabalit do zmrdskýho balíčku, kterej díky zmrdskejm jménům má za úkol ojebat natěšenýho čumila a vytahat skrzevá bijograf nějaký ty zlaťáky jakožto přilepšení k ubohejm zmrdskejm důchodům. Je mi to vcelku líto , páč jsem dospěl do okamžiku, že do zmrdskýho pytle musím vhodit i mý někdejší voblíbence, ale bohužel, je to tak. Asi by člověk fakt měl vědět kdy vyšumět ze scény, a nekazit dojem, kterej by v nás mohl zůstat. Však jak již psáno, zůstává ve mě pouze dojem, že mě nedostali, film jsem samoška čornul vítekde, zlaťák jsem neutratil, čímžto ani slzu neuroním. Houk. No ty vole, konec konců, HdsnHouk byl asi jeden z nejlepších Vyližovejch filmů, a tak si ho asi teda pustím. A pak Scoutboj, a pak asi Zlomenej šíp, a snad i na ty Vopice dojde. Tam totiž ty vyšumělý zmrdi, ještě nebyli vyšumělý zmrdi...

Erryho směsky (2022)

Návrat zpátky... Přesně si pamatuju, když jsme v devadesátkách podobný originály kupovali na tzv.. SBĚRATELSKÝCH burzách za 120 kč ! :-)  Masakr. Film nádhernej, pohodovej, chvílema dost vtipnej.

Bláznivá dovolená (2015)

Nelze. Inak. Páč jednou Griswold dycky Griswold, adyby to bylo sebeposranější, tak tomu dám pět koulí z principu. Jakožetosebeposranějšíofšemnení. Hofk.

Vyproštění 2 (2023)

Homokokot! 😁 Hovno svatá krávo, přísahám na svoji prenatální prostatičnost, ať se dou se  mnou vysrat všichni ty zbytečný hrdini, gerojivé a gerijatrici z těch těch rádobynamachrovanejchvakčnáků. Vyprštění jedna bylo super, ale przeboje na dwujce lehce přesahujou moje nejtajnější sny, páč přesně takovejdle charakter sem vodmalyčka chťěl bejt. Na konec už mi ke štěstí chybělo bohapustě výtězný ryk mrdáát kozy vy tupý čuráci následovaný výbuchem vatovanový prcbomby, ale jelikož neňí každej den posvícení, stačí mi pouze zvolání...nasrat.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Akce vizuál a nakonec i zábava je jasně bez debat super. Celkově mě to trochu sere jako že donekonečnarecyklujícívlastněnic, je to taková pidiserie pořád dokola sama vosobjě svůj druh, kde jde vlastně jen vo to, povraždit co nejvíc nepřátelskejch zmrdů, a když dojdou nepřátelský zmrdi a ještě nejdou závěrečný titule, tak se to vyplní jakýmkoli dalším povražděným čímkoli. Vraždit se musí furt, nonstop, jakkoli, kdekoli atak, sem tam se melou vcelku vohovněkecy, ale jaksem již uvet nazačátku, je to John Wick, čímžto se vodpouští i to co v tom fakt je zbytečný, nahovno, atak, celkově se to Zdžonuwikuje a perfektně se to prodá. No ještěže sem to nemusel kupovat, páč to bych byl asi nasranej, pořád to zůstává vcelku jen nablejskaná sračka, ale jeden večer zadara pomlátit nudu, to se vyplatí. No ni ??? :-)

Mafia Mamma (2023)

Komedie každým coulem, kdy přitroublá americká madrkau - chápej - matkokráva která drtila mou mozkovnu svou nehezkostí, neherectvím, a jiným prostě Ne!  ..během několika chvil rozehrává vcelku propojeně pospojovaně vymakanou snadno chápatelnou komediji, kdy od pohřbu až po konec jsem se tetelil blahem, přičemž je dobrý podotknout že není to nikterak přecpaný píčovinama, je to zasazený do fajn krajiny, podpůrný postavy jsou vcelku též bez demence, sem tam vodkaz na Gúdfátra jako aby se asi připomělo nezapomenutelný,  za mě jako fak dobrý ! Jíst - meditovat - píchat !   :-)  Zařazuju do svý toptenky.

Ve při (2023) (seriál)

Jakože ukrutně znalej hodnotitel to hodnotí takto: na jednu stranu se jedná o totálně vylízanou píčovinu, ve který se klišojidně promotávaj vosudy dvouch kokordů z trošku vodlišnejch lidskejch situací, postavení, vosudů, kde se sami navzájem i sebe přechcávaj až do totální vylízaný přechcanosti. Na straně druhý se jedná vo krátkodílnej seroš, kterej nechává prostor i Nám, vobičejnejm sledujícím pičusům na výběr, co si z toho vodnesem, páč se dá zcala lechce vydukovat jakejsi poločas rozpadu, kterej nám má říct...dyš nejde vo život vole, tak nejde vlastně vo nic...

Všechno, co chceš (2015)

Za mě je to multirasováprdel :-) neboli povedenej zadek. Trefa do černýho. Nebo do hnědýho chceteli? To je fuk. Emzáci suprácký, a celý to je k popukání. TZN pjet hvězd a hotovo.