Černá kniha (2006)

Pozor spoiler! Mix vseho moznyho, valky, politiky, odboru, rasismu, krimi, lidske blbosti a i love story a kdovi ceho jeste. Namet by byl zajimavy ovsem kdyby zenska hrdinka zahadne vsechno neprezila a naraz se probojovala na vysluni. Na konci Carice valcovala vsechno ostatni kolem, coz byla hrozna skoda.

Falešná hra s králíkem Rogerem (1988)

Animovaný / Fantasy / Krimi / Komedie / Rodinný - uz tohle musi rikat ze to bude spravnej gulas a v podani panu reziseru z toho vznikla primova zabavicka : toones are here to make you laugh. Simple as that.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Fuha no, zprzneny zrcadlo budoucnosti v tom nejhorsim svetle. Pilot byl vazne neco, potom dal celkem az moc sci-fi dily me nebavily (celkove sci-fi nemusim), ale diky, kde se boj v have a technologie odehraval na poli blizke budoucnosti je desivy, ale naproste pecka. Kazdy dil jiny pribeh, vyborny namety, kazdej se v tom do jiste miry podle me urcite najde, otazka je jak moc mu pak zamota s hlavou opravdova reality.

Need for Speed (2014)

Povrchni, nepromysleny, v hodne scenach proste hodne slabi az trapny. Ani ty auta to nezachranili, ale palec hore za hudbu.

Aloha (2015)

Mne se to libilo, s troskou politiky a armady, pekne obsazena, ale nijak ne vyjimecna oddechovka.

Nejhorší obavy (2002)

Vydarena krimi s vyvazenou davkou akce i romance. Prislo mne to obcas celkem desive realny, ten pozvolny dej tomu dal smrnc andb osud lidi v rukou par papalasu s bombama na stisk tlacitka. Ben me celkem prekvapil, do takovych roli bych ho moc necekala. Celkova spokojenost.

Pan Selfridge (2013) (seriál)

Intriky a tajnosti proti loajalnosti a ucte - dalsi britsky pocin z dob minulych, tentokrat z vic business prostredi. Vyprava je uzasna, pribeh lakavym napinakem o smetance a delnicke tride a jejich souziti a dennodennich problemu. Pilot byl trhak, dalsi dily trosku zaostavaji a nabiraji typycke britske prodluzovani situaci, chybi tomu trosku vic energie a takovyho toho vite ceho. Jeremy jako boss se dvema tvaremi absolutne uzasny - nestrojena podnikatelska duse tam je, vzal to za spravny konec. Neco mezi 3 a 4 - nevim jak bych se udrzela koukat dal, je to na me moc zpomalene, spis jako pozadi a obcasne mrknuti, nemyslim si ze do budoucna to nabidne nejakou akci.

Samotář v Seattlu (1993)

Neni role, ktera by Hanksovi slusela vic. Krasna dvojice, cupr ditko a romantika. Vazne moc peknej film, takovy provedeni se uz casto nevidi. Nikde tomu nic neschazelo ani neprekazelo.

Talentovaný pan Ripley (1999)

Muska se zamotala do pavuciny a uz neni cesty ven. Manipulatorska americka povaha proti sarmantni italske policii. Napinavy a zajimavy navic krasny prostredi, krasni herci, vsechno krasny. Krasny, krasny, krasny!

Detaily (2011)

Potapana tragikomedie. Strasne tomu skakala kamera, ale soundtrack se vazne vydaril. Tobey pekne ujel, prislo mi ze pulku filmu ani nevi co dela. Tesila sem se na smrst smichu a dockala sem se spis vrcholu lidske blbosti, ktery byl spis k placi. Jediny svetly moment byla nadrzena/silena/zhroucena sousedka.