Vyšperkuj mi káru (2004) (pořad)

Napraskat do auta vsechno mozny proc ne. Jenom skoda, ze nerikaji, co z toho auta pak zbylo. Dobrej napad a pobavil - jako fanda do aut nemuzu dat proste spatny hodnoceni.

Máte doma uklizeno? (2003) (pořad)

Dve teticky jako napravne zarizeni pro notoricke bordelare, asi to zabira. Nejsem si jista jestli chci vedet, co po vsech tech reality show prijde dalsiho.

Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad)

Nechapu jak nekoho muze zaujmout podobny styl show hleda se lalala, ovsem Slovaci tady ty primitivni reality show posunuli na uplne jiny level. Prvni dil jsem videla ciste nahodne v tv a jelikoz ovladac byl daleko od me ruky, neprepla jsem. O nekolik tydnu pozdeji se situace opakovala uz s trochu ostrejsim scenarem. Opravdu jsem se nekdy nestacila divit. Konec jedne serie jsem se proste musela podivat pac jsem zustala tak fascinovana debilitou ucinkujicich, ktera me naprosto zhypnotizovala, ze jsem se neubranila. Lidska blbost jednoduse dokaze pobavit.

Pat a Mat - Tapety (1979) (epizoda)

Uplne poznavam, ze autori znali podobne typy lidi jako ja. Krasna klasika, ktera vzdycky vykouzli usmev na tvari.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Dva zvraty v celem filmu a dobre efekty. Uzasna predloha, kterou si bohuzel Amici prizpusobili obrazu svemu a totalne to zpackali a ani nepouzili ani pravy Drakuluv hrad. Radsi jim priste podobne predlohy nedavat do ruk.

Anna Karenina (2012)

Nejvic se mi libil koncept toho divadla v celem filmu. Jinak Anna Karenina jako sex symbol te doby - predstavim si zenskou krev a mliko a do filmu obsadi nechutne vychrtlou Keiru Knightley, ktera na muj vkus hrala nezazivne. Tesila jsem se na poradne historicke drama a nedockala jsem se.

Ledové království (2013)

Hvezda navic za ty hlasky typu 'You want to marry a guy you just met?!' Disney se premohl a prolomil cliche happilly ever after - palec hore! Snehulak co se tesi na leto me hodne rozesmal. Pisnicka, ktera je vsude proflakla me zrovna nejak extremne nezaujala. Sesterska laska porazi zlo - celkem podobne Maleficent, nakonec proc ne.