• Reality-TV

Million Dollar Baby (2004)

Film, ktorý chytne každého za srdce. Film s drstným začiatkom a tragickým koncom. Clint Estewood vo filme opäť ako kamenná tvár a s Morganom Freemanom tvoria perfektné duo. Boxerke právom patrí titul. Perfektne vyrobený film a právom získal ocenenia. Opäť fantastický zážitok pred spaním.

Jackie Brown (1997)

Ďalší kvalitný film v podaní môjho obľúbenca. Herecké obsadenie bolo vynikajúce a ta černoška vyzerala fakt dobre. De Niro mi pripadal na danú postavu zle zvolený. Takú postavu by mohol stvárniť aj každý béčkový herec a preto mi pripadal smiešne. L.Jackson opäť kvalitný výkon a ďakujem Tarantinovi za ďalší film.

Americký gangster (2007)

Grandiozny film, perfektne vytvorený, Denzen a Russell predviedli mega výkon a film patrí medzi najlepšie filmy roku. Pri filme som si hneď spomenul na Breaking Bad, môj najobľúbenejší serial. Odporúčam všetkým aby zhliadli tento film, je to hotový zážitok a dopomáha tomu aj skutočný príbeh, podľa ktorého bol vytvorený film. Na konci filmu mám opäť skvelý pocit.

Arthur (2011) odpad!

Najhorší film aký som kedy videl, ten film ma nezabavil ani na jednu sekundu a pozeral som iba v nemom úžase na tento film, keby sa dalo horšie hodnotenie ako "odpad" ,tak by som mu ho dal. Tento film by som by som si opäť nepozrel aj keby som bol uväznený na nejakom ostrove a mám len jediný film na vyber, tento. Hrozný film...

Kandidát (2013)

Perfektný film, kde bolo krásne ukázané zákulisie volieb. Na slovenské pomery ma ten film prekvapil a musím ho hodnotiť iba kladne. Nadávkami mi to pripomínalo americké filmy a ich "fuck". Takýto film od slovenských tvorcov som nevidel veľmi dlho a dúfam, že rovnaké projekty budú častejšie realizované. Herecké výkony boli nadštandardné. Odporúčam pozrieť. 4*