Hra o trůny - Za Zdí (2017) (epizoda)

Psychore díky za komentář, tak krutě bych to asi nevyjádřil, ale z 99% máš recht. Smutné na tom je, že to mohl být zatím nejlepší díl této série.

Viktorie (2016) (seriál)

1. série: První tři díly velmi velmi slabé, až s příchodem Alberta na scénu to celé jako "kostýmní historizující romatická knihovna" oživlo. Jako zdroj nějaké historie Ostrovů to samozřejmě nemůže nikdo rozumný brát vážně. Celkově velmi slabé 4 hvězdičky - 73%, 2.série pokračuje v nastoupeném, jen těch slabých prázdných chvilek je víc - celkově 70%/Update 2019 3. série: a jak to často bývá stala se z toho prázdná navoněná sračka - 40%

Za sklem (2016) (seriál) odpad!

Viděna jen první epizoda (celá) a pro mne dále ukončeno. Nevěřím, že to bude lepší. Je to prostě československy patetické, což je ta nejhorší varianta. Komunisty a luďáky zničený Prešpork se vydává za něco čím už 50 let není. Nemohu najít jediný důvod proč dát jen jednu hvězdičku. A opravdu považuji za trapné a opět patetické, když tady někdo argumentuje severskými detektivkami nebo něčím jiným. Jediné k čemu je seriál dobrý, že taky odhalí a prozradí kdo (co) je hlasující komentátor zač.

Vraždy v Brokenwoodu (2014) (seriál)

Ano, přečkejte první díl a pak už se to v první řadě stále zlepšovalo. 1. sezóna - 80%/ 2. sezóna - 85%, místy velmi vtipné/ 3.sezóna - 80%./ 4. sezóna - velmi slabá, bez vtipu - 50%, / 5. sezóna - taky velmi slabá. Takže nám poslední dvě sezóny sráží celek na 3 hvězdy.

Popírání holocaustu (2016)

Průměrné soudní drama - 70%. Ale jinak chválihodné v tom, že nám tady v komentářích ukáže kdo je kdo, když tě maličkosti zradí.

Bílá princezna (2017) (seriál)

Odkazuji na mé komentáře k některým epizodám, kde jsem se neudržel. Jinak pokud jde o celkový pohled, tak si dovoluji ušetřit práci a odkazuji na komentář uživatelky "Janie.", který je velmi výstižný. Pokud jde o obsazení, tak po počátečních rozpacích si myslím, že Jodie Comer se Alžběty zhostila celkem dobře a Michelle Fairley v úloze matky krále byla stále lepší a lepší, pokud pominu scénář.

Bílá princezna - Staré kletby (2017) (epizoda)

Už se na ten bakalářský děj a dialogy nedalo moc dívat, tlačítko rewind bylo občas v pohotovosti.

Tudorovci (2007) (seriál)

Viděno před lety, ale celkový dojem velmi velmi slabé čtyři hvězdy, což současným 72% naprosto odpovídá.