Gangster Ka (2015)

Takové anthropoidní deja vu, pokud jde o komentáře mých oblíbených uživatelů, tady.

Americká idyla (2016)

Uživatel "POMO" to poslední větou svého komentáře naprosto vystihl.

Příběh služebnice - Offred (2017) (epizoda)

Velmi slabý rozjezd. Část konzumentů může nalákat stylem "Jak-to-asi-bude-dál-pokračovat". Také komentáře, které tady hned u prvního dílu pracují s pojmy "dystopická budoucnost" mi přijdou poněkud zvláštní, protože z prvního dílu nic takového výslovně nevyplývá. Část konzumentů může naopak odradit stylem "Příběh-bez-děje.". A proč tady v komentářích omílají a srovnávají Sedmilhářky mi opravdu uniká. A kde jste přišli po prvním díle na maskulinní totalitu?? Jakože z hereckého obsazení a oblečení těch bachařek nebo služebnic?

Okupace mysli aneb Mediální válka o americké veřejné mínění (2016) odpad!

To na co "dokument" láká svým názvem a obecně stojí za rozkrytí v něm nenajdete. Scénář je jeden chaotický eintopf zahušténý rogersovským egem. Rádoby historie Izraele v 55 minutách. Chápu, že to asi má být určeno pro amerického diváka, protože mě je fakt americké veřejné mínění u zadku, ale proč to zakoupila a vysílala Česká televize mi rozum nebere. Stejně to má nulový potenciál někoho v ČR oslovit.

Logan: Wolverine (2017)

Hezký film, ale jako solitér nemůže obstát, protože bez znalostí předchozího nepochopíte vše podstatné a kontext. Tedy jen pro fanoušky a to je málo na pět hvězdićek.

Kráska a zvíře (2017)

Exploatujme dokud Emma ještě vypadá na náctiletku.