Rozum a cit (1995)

Všichni se tu sešli v pravý čas a v plné síle. Dnes viděno na půl oka celkem asi už po desáté a stále na mém hodnocení nehodlám nic změnit. Je málo takových filmů.

Fearless - Episode 1 (2017) (epizoda)

Uvidíme, první díl takových nemastných neslaných 70%.

Poldark - Epizoda 6 (2016) (epizoda)

Jeden problém - dámy na přelomu 18. a 19. století asi na plastice nebyly. :-)

Poldark (2015) (seriál)

1. a 2. sezóna - Zfilmovaná historizující britská červená knihovna v tom nejlepším slova smyslu, se všemi klady i zápory, ale tady klady převažují. Na Ostrovech je knižní předloha velmi populární a součástí small talk. - 75%/ Update 3. a 4. sezóna - tady doporučuji už nepokračovat, protože se nám schémata vyprávění opakují. Je už to celé nudné. - 50%

Legion (2017) (seriál)

Celkově trošičku lepší 4 hvězdičky. Druhá polovina zdařilejší, prostě musíte přečkat první dva díly, které by mohly odradit. Slabších a natahovaných chvilek je celkem málo, tak vám těch osm dílů uteče. A vizuálně paráda.

Vetřelec: Covenant (2017)

Temné záběry a banální filozofování. Zbytečný film.

Zázraky přírody (2009) (pořad)

K těmto typům pořadů se obecně vyjadřuji a hlasuji výjimečně, zejména když je ani nevyhledávám a sleduji jen z donucení při nějaké návštěvě. A protože jsem letos viděl už asi 4 díly, tak musím. Pan Vladimír Kořen se chová jako sexista a misogyn, prase, šokující zjištění. Kdo to nevidí tak musí být slepý. Pan Maroš Kramár se snaží a jen za něj dávám jednu hvězdičku.

Graven (2004) (seriál)

70% - pro občasné chování postav, které nemá logiku a bohužel je občas i směšné.