Textilka (2013) (seriál)

Další z podařených britských sériálů.

Carnivale (2003) (seriál)

Během letošního srpna shlédnuty obě řady za sebou. Na svoji dobu nadprůměrný seriál, ale můj srdcový to nebude a vracet se k němu také nebudu. Vše by se dalo pohodlně vměstnat do jediné 12-dílné řady.

Konzultant (2013)

Viděna dabovaná verze - ty dialogy to je fyzické utrpení. Pak se mi těžko hodnotí, kde se stala chyba, zda si pan McCarthy chtěl jen přivydětat. Všechno to herecké obsazení je jen levárna na diváka.

Úlovek (2009) (seriál)

Skvělý Tom Hardy.

Žiletky (1993)

Jen výborná hudba film neudělá.

Fargo (2014) (seriál)

1. sezóna - souhlas s uživatelem Radek99 - 80%/ 2. sezóna - nejpovedenější "pokračování" letošního roku 2015 - 90% + rehabilitující výkon Kirsten Dunst. / 3.sezóna - 90%/ 4. sezóna - velmi dobré, rozehráno až příliš mnoho postav a ty poslední tři díly to místy sráží dolů - 75%. NICMÉNĚ jako celkem nelze jinak než 5 hvězdiček.

Noe (2014)

O filmu stojí za zmínuje snad jedině to, že potvrdil moji tezi, že Emma Watson je totální herecké dřevo.

Line of Duty (2012) (seriál)

1. série - 90%, 2. série - 90%, ale s výhradou posledních 20 minut, které jsou scénáristicky nezvládnuté, 3.série - 80%, protože už se jen cucá z předchozích dějů, 4. série - a jsme zase zpět - 90%/ 5.série - 80%/ 6.série - 60% - zklamání, nejde o to, že v podstatě jde o pokračování 2. sezóny, ale to schématické vyprávění..., prostě asi bylo třeba v koroně něco natočit...

Ida (2013)

Černobílé zpracování a způsob vyprávění Vás může zbytečně zmást. Nevěřte srovnávání s Tarkovským nebo Bergmanem - s těmi má film málo společného. A rozumím tomu, proč má film takový kladné přijetí v katolických zemích - vyčkejte do konce.

Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)

Bohužel po tom, co se děje v desáté a další řadě je třeba jít až na 2 hvězdičky. Už je to fakt trapné.