Na špičce jazyka (2002) (TV film)

První díl mi přišel takový nemastný neslaný, ale 2. a 3. stojí za to.

Láska na kari (2014)

Pohádka o vaření jejímž smyslem je především vydělat. Stačí vyčkat na jména producentů v závěrečných titulcích.

Až po uši (2014) (seriál)

Poctivě viděny 4 díly, ale tohle se nedá ani při žehlení.

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

1. sezóna - 70%. Velmi slušné, ale rozhodně výpravně nesrovnatelné s Boardwalk Empire, když děj probíhá v nestále opakovaných několika kulisách. Postava Grace je na tu dobu absolutně mimo a vylhaná./ 2.sezóna - 80%. Rozhodně zajímavější než první./ 3. sezóna - nuda, končím - 60%.

Protektor (2009)

Na české poměry velmi dobrý film.

Nejhledanější muž (2014)

Velmi velmi váhám mezi 4 a 5 hvězdami. Asi by ro chtělo ještě jednu projekci. :-)

Vražda - Série 3 (2012) (série)

Opět výborné, ale ne na 5 hvězdiček. Jak už jsem jinde psal pro mě je americká verze lepší.

Last Tango in Halifax (2012) (seriál)

1.sezóna - jasných 80%. Inteligentní britská vztahovka., 2.sezóna - 80%, 3.sezóna - 70%, 4.sezóna - 70%, 5.sezóna - 60%,

Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Po komplet 1.sérii - pro mne jednoznačné 4 hvězdy, ani více ani méně.

Temný Wales (2013) (seriál)

1. sezóna - fanoušci britské krimi se seriálem nemohou udělat chybu. - 75% 2.sezóna - takový standard, nic světoborného, jen ten vývoj postavy u DCI Mathiase mi přijde trochu přitažený za vlasy. Celkově vzato horší než Shetland, Broadchurch nebo britský Wallander. - 70%. A ano, téměř bez britského humoru. ALE POZOR - je to lepší než 90% soućasné české televizní a filmové krimi tvorby,