Městečko Fortitude (2015) (seriál)

1. sezóna - Tak jsem dnes dorazil poslední díl první sezóny a... je to opravdu jen trochu "nadprůměrný průměr". Tedy 4 hvězdičky - 75%./Update 2. sezóna - slabota - 50%., 3. sezóna - 20% a to jen za některé postavy, děj bylo jedno velké zoufalství.

Treme (2010) (seriál)

1.série - sice pomalý rozjezd, ale finiš jak má být, ale The Wire o kus lepší. Nic pro někoho kdo nemá rád hudbu.

Cesta ven (2014)

Tak nějak jsem to odkládal až přišlo dnešní pozdní odpoledne a jsem v šoku z toho, že i u nás se dá natočit moderní sociální drama.

Interstellar (2014)

Není to dokonalé, ale na 5 hvězdiček to stačí.

Kód Enigmy (2014)

Velmi rozporuplný film. Precizně natočené, ale matoucí, protože historii poněkud upravuje a zásluhy Turinga nadsazuje. Naopak homosexuální "linku" potlačuje. Tedy zrovna Oscara za scénář si nezasloužil. Nesouhlas s Verbalem - Keira Knightley není krysí, ale kuní ksicht, a marně se snažila ovládat své obvyklé čelistní herecké etudy.

Tohle je válka! (2012) odpad!

Omlouvám se za jazyk, ale tenhle kus nelze označit jinak než jako hnůj.

Železná srdce (2014)

Nečekal jsem, že film z roku 2014 o 2.sv. válce mě dokáže "bavit". Příjemné překvapení.

Zavolejte porodní sestřičky (2012) (seriál)

Povedený seriál. Až na skutečné výjimky velmi stabilní a vysoká úroveň dílů, proto je mé celkové hodnocení vyšší než aritmetický průměr. ////// Update 2021 - Nicméně cca od 8 série už to místy začíná být podezřele "aktivistické" a i kvalita mikro příběhů jde dolů, proto musím celkové hodnocení snížit na 4 hvězdy, škoda. 1.série - 85%, 2.série - 90%, 3.série - 90%, 4. série - 80%, 5.série - 80%, 6.série - 80%, 7.série - 80%, 8.série - 70%, 9.série - 70%, 10.série - 60%, 11.série - 40% - velmi špatná série a v podstatě by tohle mělo jít jako celek už do tří hvězdiček

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

1. série - 99% a pak už to šlo jen z kopce. A nesdílím těch posledních 10 minut s písní od Sii jako něco zásadně emočního.