Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

1. série - 99% a pak už to šlo jen z kopce. A nesdílím těch posledních 10 minut s písní od Sii jako něco zásadně emočního.

V čísle 9 (2014) (seriál)

1. Sezóna 80%, 2. Sezóna 75%, 3. Sezóna 90%, 4. Sezóna 80%, 5. Sezóna 80%, 6. Sezóna 90%, 7. Sezóna 80%, 8. Sezóna 90%. Díky té vyrovnanosti jako celek za 5 hvězd.

Mystérium sexu (2013) (seriál)

1.série -90% a s 2. sérii to bere prudký spád dolů - až na poslední 4 díly. Další pokračování už vynechám.

Miluj souseda svého (2014)

Příjemné, na nic si nehrající. Jen ta maska u Naomi Watts se nepovedla.

Aféra (2014) (seriál)

Pokud to měla být studie vztahu paměti a reality mileneckého vztahu, tak se to nepovedlo. Konstrukce s příběhem vyšetřováním vraždy by mohla být zajímavá, ale pak mi vysvětlete motivaci vyprávění dvou životních příběhů, když nám naše hlavní postavy ukončí své rozhovory s policií myslím v 5 díle?! To si pak prostě jen tak z ničeho nic někde vzpomínají? Komu to vyprávějí a s jakým motivem? Nebo je jeden z nich blázen a všechno je jinak? Scénáristka si tu prostě s námi hraje a vytváří si zadní vrátka, aby od toho mohla případně v další sérii utéct s tím, že jde o děj v nějaké knize. Je to takové podivně vylhané. Ano Ruth Wilson je báječná, fyzicky jde jako žena až na dřeň, kdy nám ukáže všechny "nedostatky" svého těla. Za jiných okolností by se dalo souhlasit s tím - jak tady napsal DaVid´82 - že je nepochopitelné její obarvení vlasů a dialekt, ale ona tady nemá být za femme fatale. Vždyť je to obyčejná "vesnická" ženská. 1. řada - 70%

Transparent (2014) (seriál)

1. sezóna - velmi milé překvapení - 90%. V první polovině trochu zbytečně moc "sexu" a řečí o sexu, ale poslední 3 díly za 100%. Tak nevím jestli 4 nebo 5 hvězdiček./2. sezóna - květen 2016 - strmý pád - 50%.

Vraždy v kruhu (2015) (seriál)

Velmi velmi slabé scénáristicky. Škoda času.

Jack Ryan: V utajení (2014)

Váhám mezi 3 a 4 hvězdičkami - pro mě za 70-75%. Zdejší průměr cca 56% je nezasloužený.

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Nejlepší díl ze "zbraní"./ A dneska 18.4.2019 na to čumím asi po desátý.

Druhý dech (1988) (seriál)

Jo na tuto perlu jsem málem zapomněl. Všichni zúčastnění, od pana Bočana, p. Pelanta, p. K.Svobody a hereckého ansámblu by měli všechny vydělané peníze dát na charitu.