Aterrados (2017)

Teraz som dopozerala, uf brutál masaker, taký ten skľučujúci pocit som mala počas celého filmu.

L'Affaire Annette Zelman (2022) (TV film)

Je to šokujúce keď si človek uvedomí,že sa toto naozaj stalo a uvedomí si,že všetko mohlo byť inak,keby Annette bola odišla so svojimi rodičmi,alebo keby ju jej priateľ nebol predstavil svojim rodičom.Smutný príbeh.

Zvrácený (2002)

Okrem tých dvoch silných scén s vraždou a znásilnením,mi tento film liezol neskutočne na nervy,nuda. Kebyže neviem vopred,že tam bude niečo šokujúce ,vypnem ho už po 10 minútach.Tak za každú silnú scénu jedna hviezda.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Nejdem sa veľmi rozpisovať,chcem iba povedať,že som nikdy nevidela lepší seriál.Dokonalosť vo všetkých smeroch.Začala som ho dnes pozerať už tretí krát a vždy ma baví a šokuje.

The Requin (2022)

1 hviezda za tých delfínov,inak uvrešťaná hovadina.

Iveta (2022) (seriál)

V takom zvláštnom štýle to bolo podané, nudné a nepomohlo tomu ani to,že piesne prespievala herečka,mohli ich pustiť v originálne.Prvá séria nuda, druhá ma bavila trochu viac a tretiu si iba idem pozrieť,tak uvidím.

DogMan (2023)

Nebudem sa dlho rozpisovať,poviem iba toľko,ja som fascinovaná,okúzlená,očarená.Bravo 👌

Jedeme na teambuilding (2023)

Nechápem čo čakáte od dobrej komédie, jasné že to bude blbé až mestami trápne, základ je aby to bolo úsmevné,ja som sa veru zasmiala.Presne to som potrebovala , vypnúť nad niečím nenáročným a zasmiať sa.

Někdo klepe na dveře (2023)

Mňa to bavilo, začiatok sa trošku vliekol,ale ako náhle padla prvá obeť,rozbehlo sa to.Predstavila som si,čo by som robila keby že sa to stane mne.Tiež by som tomu nikdy neverila, mrazivá predstava.

Časové pásmo bylo změněno