Všechno musí pryč (2010)

Len taká podotázočka.Čo všetci máte s tým černošským chlapcom?Mne tam práveže sedel jak šerbel na riť.Na to ,že sa to viac menej odohrávalo na tom istom mieste, dobré.Vážna situácia podaná s ľahkosťou.

Vymazaný kluk (2018)

Prevychovať gaya,je ako urobiť z arogantného magora dobrého človeka, to sa nikdy nestane. Ľudia by už mali pochopiť,že homosexualita nie je choroba,je to niečo s čím sa človek narodí.Ľahko sa súdi,keď o tom nič nevedia a neboli v tej situácii.Nechápem ako rodičia môžu odpísať svoje deti, veď na tom nesú vinu aj ich gény.Malo by sa do povedomia ľudí dostať viac takýchto filmov,ja budem dúfať, že raz budeme k tejto téme zhovievavejší a chápavejší.

Dívka (2018)

Silný príbeh v ktorom viac emócií a pocitov vyčítame z tváre hlavnej predstaviteľky,než sa dozvieme zo slov.Záver ma úplne prevalcoval,asi mi na chvíľu prestalo biť srdce,ten stiesnený pocit,och.Je to až neuveriteľné ako chlapec ktorý sa nepotýka s takými problémami,mohol podať taký presvedčivý výkon.

Balón (2018)

Moje nervi okúsala som si všetky nechty, tlačila som ten balón očami.Excelentné.

Malý kousek nebe (2011)

Keď čítam niektoré recenzie,pochybujem o tom že sme videli ten istý film.Ja som absolútne očarená.Úsmevné, dojemné, romantiky tak akurát.Nemala som pocit,že to silou mocou tlačilo na pílu,práve naopak.Bolo to natočené s takou ľahkosťou,usmievala som sa a ku koncu som plakala,pretože je to proste normálne, že vás smrť dojme,že je vám tej úžasnej pozitívnej osôbky proste ľúto.Pre mňa má hodnotu film ktorý má emočne dostane a tento má dostal ,tak ako dávno nie.Za mňa plný počet.

Červená světla (2012)

Prekvapivý zvrat ku koncu,to som nečakala.Napínavé,nenudilo,niečo málo tomu chýbalo,ale aj napriek tomu fakt dobré.

Skrýš (2010)

Podľa mňa to bol excelentný film.Celý čas som bola v napätí a to odceňujem. Zimomriavky,očakávanie, napätie,zhrozenie a pocit údivu,tým všetkým som si prešla pri sledovaní tohto filmu.Pre mňa fantastický film plný zvratov.Dávno som tak napínavý film nevidela.

To (2017)

Sory mozte ma ukamenovat ale mne sa to vobec nepacilo.Nebolo na tom nic hrozne a navyse totalna hovadina plna trapnosti.Aj tie dva som dala len s ucty k Kingovi.

Můj život beze mne (2003)

Silný film,mňa osobne dohnal k slzám,ale vôbec nebol depresívny aj keď hlavnou pointou bola blížiaca sa smrť,bol skôr citlivý.Super spracované

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2013)

To sme urcite pozerali to iste dielko?Vsak to bolo nieco hrozne,nudne,trapne,bez hlavy a paty.Par svetlych momentov za to jedna hviezda.Asi este nie som dostatocny cvok na to aby sa mi to pacilo.Ale slubujem budem na tom pracovat a potom si to pozriem este raz.