• Krátkometrážní

Backcountry (2014)

Jak hodnotit Backcountry?Super survival horor který si pozvolna buduje hutnou atmosféru.Hudba je taky skvěle vybrána a na hlavní pár se dá taky koukat.Hlavně když přijdou první problémy a postupně začínají psychotlaky a s tím spojené hádky. Scénař sice není žádné veledílo ale na utáhnutí příběhu to bohatě stačí.Navíc to má perfektní kameru takže některé záběry fakt stojí za to.92 minut uteklo jako voda a já z tohoto filmu mám pozitivní pocity.Nelogické chování postav neřeším,poňevadž to není nic nového,ale co mě fakt nasralo je,že jsem neviděl ten slavnej Blackfoot trail o kterém se celej film žvatlá.90% spokojenost

2012: Soudný den (2008) odpad!

Omylem zapůjčeno a shlédnuto místo filmu 2012.Strašná sračka,nikdy víc

Noční rvačka (2008)

Za hlavní představitelku 3 hvězdy.Jinak v podstatě souhlasím s Flipnicem.Otřesně sestříhané bitky

Vraždící buldozer (2009) odpad!

Nedokoukáno.A smekám před lidma,kteří to dokoukali.A nevěřícně koukám že to má i malej čtyř členej fanklub.Pošuci.

Život zvířat (2008)

Šokující a brutální průjem z prostředí obchodu s lidmi.

Mama (2013)

Super horor až na ten posranej konec.

Patologie (2008)

Dobrý nápad jen to zpracování trochu pokulhává.Ale podívat se na to dá bez větší újmy na zdraví

Kristy (2014)

Konečně horor kde není hlavní hrdinka vygumovaná kráva a dokáže přemýšlet hlavou.Doporučuju.