• Krátkometrážní

Postřižiny (1980)

Uječenýho Hanzlíka fakt nedávám.jinak vcelku dobrý.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Tak tohle je kutovní pecka,kterou by měl vidět každý fanoušek hororu a taky každý fanoušek Petera Jacksona.Což já rozhodně nejsem.Pán prstenů a Hobit jde mimo mě,ale tohle se fakt povedlo.Škoda jen že s Petera už je pan režisér(hoolywoodskej) a takový film už od něho rozhodně čekat nemůžeme.Pro mě nekompromisně nejlepší Jacksonův film,který už zůstane nepřekonán.

Někdo tam dole mě má rád (2008)

V rámci českého hororu vysoký nadprůměr.Pravda je že herecké výkony jsou mizerný,ale to se dalo čekat.Myslím si ale že vzít to do ruky nějaký zkušenější režisér,samozdřejmě větším rozpočtem tak je z toho hororová pecka.Takhle je to ale pouze průměrný český filmˇ.Čtvrtá hvězda je za dobrej námět a za odvahu.

Zombie Apokalypsa (2009)

V posledn ídobě jeden z nejlepších zombie filmů co jsem viděl.Nadupaná hororová jízda s dobrejma hláškama a poměrně dobrým hereckým obsazením.Holt frantíci uměj.

Prometheus (2012)

Trailer mě dostatečně navnadil.Ale film nehorázně zklamal.

Vem si mou duši (2010)

Nudný shit,který nemá co nabídnout.Viděno v 3D kině.Jedna povedená scéna nedělá dobrý horor.

Blood River (2009)

Jsem budoucnost světa,akorát svět to ještě neví.Andrew Howard opět nezklamal.

The Canyon (2009)

Další v celku podařený survival z prostředí vyprahlého a kurevsky velkého kaňonu.A ten konec,to je paráda.Takový happy end se jen tak nevidí.