• Krátkometrážní

Záhada Blair Witch (1999)

Dnes už kultovní horor který odstartoval a éru found footage.

Záhada Blair Witch 2 (2000)

Samozdřejmě.Jednička je kult a druhý díl se jí nemůže rovnat,ale i tak je to parádní horor.Takže nechápu tak nízké hodnocení,S prvním dílem nemá skoro nic společného a jede si svůj vlastní příběh.Sice to nemá takovou atmosféru,ale i tak je to skvěle natočené.A hlavně radši každý díl jinej než pokračovaní kopírující první díl.

Továrna oživlých mrtvol (2009)

Punkáči co poslouchají techno.To si asi někdo hodně ulítl.Nuda,nuda,nuda.Ale gore scény se povedli takže za 3 hvězdy.

Masakr v Texasu (1994)

Pro mě rozhodně kult.Totální ulítlost se skvělým Matthewem.

9 hráčů se smrtí (2005)

Nic nového.Ale koukat se na to dalo a celkem to uteklo.Skončilo to přesně jak jsemočekával ale to mi nevadí,protože přesně takový konce mám rád.

Příšerky s.r.o. (2001)

Nejlepší animák co znám.Má vše co správný animák má mít.Brilantně propracovaný svět příšerek zasazený do bezchybného scenáře,nádherná animace.A těch příšerek.A každá je originální.No jo číčí a kuliočko valí.Ale nejlepší je lidské mladě Boo.Ta je prostě k sežrání.A hlavně si myslím že děti to zaručeně pobaví a dospělí budou taky mile překvapeni.Dobrejch hlášek a humoru je tu mraky a dokonce dojde i na dojemné chvíle.Takže kapesníky radši po ruce.Prostě doporučuju všem a myslím si že kdo nevidělpříšerky tak neviděl pořádnej animák.

Postřižiny (1980)

Uječenýho Hanzlíka fakt nedávám.jinak vcelku dobrý.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Tak tohle je kutovní pecka,kterou by měl vidět každý fanoušek hororu a taky každý fanoušek Petera Jacksona.Což já rozhodně nejsem.Pán prstenů a Hobit jde mimo mě,ale tohle se fakt povedlo.Škoda jen že s Petera už je pan režisér(hoolywoodskej) a takový film už od něho rozhodně čekat nemůžeme.Pro mě nekompromisně nejlepší Jacksonův film,který už zůstane nepřekonán.

Někdo tam dole mě má rád (2008)

V rámci českého hororu vysoký nadprůměr.Pravda je že herecké výkony jsou mizerný,ale to se dalo čekat.Myslím si ale že vzít to do ruky nějaký zkušenější režisér,samozdřejmě větším rozpočtem tak je z toho hororová pecka.Takhle je to ale pouze průměrný český filmˇ.Čtvrtá hvězda je za dobrej námět a za odvahu.