• Pohádka
  • Romantický

Veterán (2020) (TV film)

navzdory zdejším hodnotitelům, toto se povedlo. Pan Ondrík, supr.

Místo zločinu Ostrava - Kubelíkův případ (2020) (epizoda)

tenhle díl se vůbec nevydařil, jak mám Pavla Kříže ráda, tak tady to Hřebejk poslal do kytek s tou vizí, že bude se bude furt hihňat - zřejmě v rámci toho, že je v lázních a ne v práci. Bída, bohužel. Ostatní díly byly aspoň na 3 hvězdy, tady 1..

Peče celá země (2020) (pořad)

Viděla jsem jen jen díl (5.). Všichni soutěžící byli sympatičtí, každý jinak ale v pohodě. Katastrofa moderátoři - ani vtipní, ani pořad nijak neosvěžují, žádná milá improvizace. Pan porotce je sympatický a stručně, jasně a slušně říká, co je špatně (podle jeho názoru).Paní porotkyně, to je katastrofa 2 - človíček, který nemá za mák vkusu (fialové vlasy s oranžovým havelokem), nemůže mít vkus obecně... tzn. ani v úpravě jídla a cukroví obzvlášť. A prezentace jejího názoru na provedení jídla je strašné. Opravdu nesympatická baba. Takže za mne - soutěžící supr, celé to kazí zbytek osazenstva. Bohužel. Dvě hvězdy.

168 hodin (2006) (pořad) odpad!

Pravda lež domněnka, všechno jedno.. a Nora, ach jo..

Bába z ledu (2017)

paní Kronerová úúúžasná, ostatní se dalo.. příběh i osatní herci, ale Zuzana.. opravdu skvělá. Za ni hvězdu navrch!

Po strništi bos (2017)

pěkné obrázky, které nevede žádná nit příběhu. Škoda. A tak to mohlo být krásně postavené na roli Vlka Kaisera..

Nikdy nejsme sami (2016) odpad!

Herci byli ve svých rolích sice výborní, jinak ale opravdu film, který už nechcete nikdy vidět. Jakoby byl život jen hnus a nechutnost. Ale svět není jen černý.. vyhozené peníze, pane režisére. A může to sbírat cen kolik chce.. kýbl hnusu. Fuj.

S láskou Vincent (2017)

úžasné, dosud neviděné, nadchlo. Škoda jen, že pro nás, co neovládáme angličtinu, je film s titulky, které odvádí od vychutnání si každého obrazu.. chce to zajít ještě jednou a jen se dívat.. Smekám.

I dva jsou rodina (2016)

** jen za herectví Omara Sy a té holčičky, ostatní všechno špatně... hlavně scénář, škoda talentu pana Omara Sy pro takovou slátatinu..

Bohéma (2017) (seriál)

U mě ten seriál padá tím, že není jasné, co je fikce a co je realita. Vymyšlené postavy i děje mi vadí, a nejvíc to, že ani nevím, který děj a která postava je reálného základu a která ne. Vymyšlené dialogy by mi nevadily, ale celé situace?? Navíc je tam naprosto zbytečná ta druhá dějová linka z osmašedesátého. Mě to zbytečně ruší a vysvětlivky proč/jak nepotřebuji. Jinak herci, zejména p. Javorský - excelentní. i když kdoví.. poslední díl jsem se dívala jen chvilkama, a příští už si nechám ujít úplně.. asi, bohužel.