• Pohádka
  • Romantický

Trpaslík (2017) (seriál)

senzační, zatím nemám víc slov, páč se ještě směju :-))) .. gratulace autorům, fakt že jo! To je tak ujeté, až je to skvělé.

Temný Kraj (2017) (seriál)

.. snad jen ten Vaculík, na toho se dalo dívat. Jinak naprostá slátanina, která ale vůbec nedrží pohromadě.. i ty nitě praskaj. Totálně rozbitý sled děje, příběh.. scénárista i režisér by měli chodit kanálama. Jedna hvězda za herce, ty za nic nemůžou.. Další díly už beze mne. Pa.

Definice lásky (2012) (TV film)

... nečekala jsem po té smršti jednohvězdiček tak milé překvapení. Krásně vykreslené charaktery, hezky zahráno, dějově.. tak uvěřitelné příběhy, záznam doby, lidí, místa... poklona pan Sebechlebský.

Pyšná princezna (1952)

Rodinné zlato, které nelze posuzovat dnešními měřítky.. a hlavně měřítky dospělého, protože je to pohádka pro... děti. A tak je třeba k ní přistupovat. Pohádka, která nikdy nezklame... leda bychom byli už tak staří, že už bychom na pohádky nevěřili :)

Samsara (2011)

skvělý zážitek, který si někdy určitě naordinujete ještě jednou!

Chcete být milionářem? (2016) (pořad)

Pan Vašut je velmi dobře zvolený moderátor. Má charisma, je příjemný a sympatický... a na tom stojí celá tato soutěž, na moderátorovi. Jak soutěže moc nesleduju, kvůli panu Vašutovi jsem si výjimečně 3 díly pustila a víceméně nelituju. Za mne 4 - tedy v tomto typu pořadu.

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)

Ano, je přeDonutilováno, ale za to Donutil nemůže. Za to může Česká televize. Za mne standardně skvělý výkon pana herce, scénář tohoto dílu byl zábavný.. dobrá oddechovka na večer. Za mne 3 a půl.. tak asi :-)

Intolerance (2010) (pořad)

Intolerance, díl 4 - Závislí na závislých Náhodně jsem shlédla díl 4: Člověk se na to dívá a přemýšlí, jestli si z nás dělají srandu nebo ne. Tedy ti tři výtvarní umělci :-) - ti ano, ale bylo zajímavé a veselé, poslouchat je. Všechno ostatní bylo k vážnému zamyšlení nad světem, nad lidskými bytostmi, nad námi a nimi... za mně 4, Zaujalo a zastavilo..

Rok ďábla (2002)

Skvělé! Nevšední námět i vyuzlení, fikce prolnutá s realitou, krásné písničky.. film, u kterého se dá přemýšlet i poslouchat. Film, u kterého se nenudíte.

Krajinou domova (2014) (seriál)

Krajinou domova TV seriál, 1. díl Záběry kamery moc hezké, zpracování v některých místech příliš na efekt - hdr nadměrně užíváno. Komentář zbytečně emotivní a návodný - co a proč se nám má líbit - stačilo popisný, klidný - takhle to působilo jako film do přírodopisu 8. třídy ZŠ. Ale krajinu máme nádhernou, to ano. Jen ji zpracovat střízlivěji.. Takže za kameru 5, za úpravy záběrů 2, za komentář 2.. vychází mi 3. Bohužel.