Simpsonovi (1989) (seriál)

"Homer zlobit, Homer níčit"

Ostrov (2005)

Nejoriginálnější a nejpropracovanější Bayův film. Své mouchy ovšem má, ale nenašel jsem místo ve kterém bych se nějak výrazně nudil. Navíc mi tento film připomněl i jednu z těch dosti zvrhlých stránek lidí. Vcítit se do role jednoho z klonů - asi bych lidi neměl moc v lásce...

Saw: Hra o přežití (2004)

Výborný thriller, který se jeví jako perfektně promyšlený celek nám představuje strhující příběh o tom, co všechno jsou lidé schopni udělat pro záchranu svého života. S příjemně šokujícím závěrem, tunami brutality a vypilované atmosféry se tento film rovná skbostu ve svém žánru, který si pět hvězdiček jistě zaslouží. Bohužel s následujícími díly se dostavila sestupná tendence kvality. A to následovně: SAW II - Ještě se to dá *** SAW III - Nastavovaná kaše. Mnoho ZBYTEČNÉ brutality. Připadá mi, že film je jen o ní a o mučení. Žádná snaha o to, aby si oběť začala vážit svého života. ** SAW IV - Výtečný prequel a zároveň strhující jako předešlé dva díly dohromady. ****

Saw 2 (2005)

Ještě se to dá *** Ale na výbornou jedničku to v žádnem případě nemá.

Saw 3 (2006)

Kameňák (2003)

Tuhle videostopáž o délce 100 minut nezle vůbec brát jako film, nýbrž jako "něco" na motivy vtipů, přesně řečeno - Jedná se o zfilmované, vtipy gagy, kameňáky. Tudíž je TATO VĚC vtipná, ale jak jsem už napsal nedá se to brát jako film. Nevkusný, fekální, vulgární humor. Ale přesto patřím k těm 2 milionum co se na tento film podívají v televizi, když běží na nově.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Strhující vyprávění o překonávání hranic lidských možností. O nalezení a pochopení lidské vůle, o naději a přátelství. Naprosto úchvatný zážitek! Mistrovské dílo génia Franka Darrabonta, které nikdy nebude zapomenuto.