Loupež ve velkém stylu (2017)

Příjemná komedie, to sice ano, ale neubráním se pocitu, že pokud máme k dispozici tolik skvělých herců, dalo se z toho vytřískat mnohem víc. Nicméně mi těch 96 minut uteklo jako voda a nejvíc mě pobavila krádež v supermarketu :-)

Supergirl - The Martian Chronicles (2017) (epizoda)

Zápletka, akce a hláškující Winn, to vše bylo skvělé. Body bohužel musím strhnout za vztahové scény, kterých tam bylo podle mě až zbytečně moc.

Gotham - Jemné umění dělat si nepřátele (2017) (epizoda)

Bezesporu jeden z top dílů celého seriálu a zatím nejlepší díl třetí řady. Máme tu po delší době chaos v ulicích Gothamu a přiznám se, že tyhle tipy dílů mám v tomto světě nejradši. Mezi higlighty epizody patří: šílené vystoupení Jeroma v cirkuse, finální souboj mezi Brucem a Jeromem a rozhovor mezi Brucem a Alfredem, tady muselo fanouškové srdce jednoznačně zaplesat. Dějová linka mezi Nygmou a tučňákem sice trošku slabší, ale to mi až tak nevadilo. Těším se jak se to bude mezi touhle bandou vyvíjet dál.

Viral (2016)

Klasický virus movie, kterých už tu bylo jako šafránu a určitě i mnohem lepších. Nicméně koukat se na to dá a nedá se říct, že bych se nudil. Nečekejte od toho nějakou akční podívanou, snímek je pojat spíše komorně.

The Fundamentals of Caring (2016)

Škoda, že to nebylo ještě tak o půl hodiny delší, protože mě tato jízda velice bavila. Snímek má skvělé hlášky, příjemně zahrané postavy, a občas se najde čas i na nějaké drámo. Scéna na mostě je top :-)

Zhasni a zemřeš (2016)

Tak Sandbergovi se první celovečerák povedl náramně! Plusem je určitě krátká stopáž, takže se na nic dlouho nečeká a začíná se strašit velice brzo. A že to strašení funguje parádně, párkrát to se mou v kině pěkně škublo ( strop, postel). Plusem je i sympatické obsazení v čele s nádhernou Teresou Palmer. Tenhle horor má opravdu všechno, co si pravý hororový fanoušek může přát, proč teda jenom "čtyři" hvězdy? Zklamal mě konec. Přišel mi poněkud odfláklý, čekal jsem něco údernějšího, nebo nějaký zvrat, bohužel nic z toho nepřišlo. Přesto jsem, ale velice spokojen a návštěvy kina nelituji.

Sinister 2 (2015)

Jedničku jsem viděl sice jen jednou, ale nikdy nezapomenu na to mrazení v zádech, které jsem před čtyřmi lety zažil. O druhém dílu se to bohužel říct nedá. Zkušený divák se nelekne ani jednou, soundtrack slabý a atmosféra bohužel žádná. Největším zklamáním je pro mě postava Bughuula ze kterého jsem neměl žádný respekt jako v jedničce. Jedinou věc kterou bych pochválil jsou pásky ( u mě zvítězil kostel ), ale to je bohužel hodně málo.

Daredevil - Ti nejlepší z New Yorku (2016) (epizoda)

Jednoznačně zatím nejlepší epizoda druhé řady a zároveň celého seriálu. Skvělé dialogy mezi Daredevilem a Punisherem, skvělý Foggy v nemocnici a naprosto ohromující závěrečná akční desetiminutovka.

Pravidla moštárny (1999)

Předlohou jsem nedotčen. Bohužel si mě tento příběh nezískal tolik, jako většinu uživatelů. Je to pěkný film, o tom žádná, ale prostě za srdce mě to moc nevzalo. Mezi nejlepší okamžiky filmu řadím určitě ty v sirotčinci, to co se odehrává na farmě si mě už tolik nezískalo a v tom je u mě největší problém. Michael Caine skvěly, ale oskar, seriously?

Znovu 20 (2015) (seriál)

Zkusil jsem osm dílů, ale bohužel nejsem cílová skupina pro tento typ seriálu. Ze začátku je to sice docela příjemné a vtipné, ale později vtipu ubude a začne z toho býti spíše vztahová záležitost. Osobně mám romantiku rád, ale tady je to přece jen více zaměřené pro ženy. Suttor Foster skvělá, ale opravdu jí těch 26 někdo věří?